За цигарите и Ясмина...

  • 2 670
  • 13
Изписаха ми Ясмин за регулиране на цикъла обаче сега чета и не вярвам на очите си!!! Наистина ли трябва да спра цигарите докато пия Ясмин? С наднормено тегло съм (боря се с него) обаче последния път когато спрях цигарите качих 15кг. не искам това да се случи отново.
Виж целия пост
# 1
Това правило важи за всички противозачатъчни. И аз сега ще започвам да пия Ясмин. Пушачка съм.
Не се притеснявам, честно казано.
Виж целия пост
# 2
И аз се каня да пия Ясмин.Прочете ли всичко друго в листовката?Направо се облещих #Crazy И аз пуша,но по малко,то цигарите са противопоказни при всички хапчета,заради тромбози
Виж целия пост
# 3
И какво сега да спирам ли цигарите newsm78? И да трябва да ги спра няма да го направя! По-добре да не пия хапчета отколкото да спирам цигарите.
Виж целия пост
# 4
И какво сега да спирам ли цигарите newsm78? И да трябва да ги спра няма да го направя! По-добре да не пия хапчета отколкото да спирам цигарите.

 Laughing
И аз нямам намерение да спирам цигарите  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
И какво сега да спирам ли цигарите newsm78? И да трябва да ги спра няма да го направя! По-добре да не пия хапчета отколкото да спирам цигарите.

 Laughing
И аз нямам намерение да спирам цигарите  Rolling Eyes

А имаш ли  притеснения? Пиеш ли ги вече или ти предстои? Ако да как се чувстваш?
Виж целия пост
# 6
Опс! Сега се върнах назад и видях, че ти предстои и нямаш притеснения.
Виж целия пост
# 7
Това за цигарите важи за всички подобни хапове.
Пушачка съм, пих преди време Логест и питах доктора. Той ми отговори, че ако пуша под кутия дневно - няма проблеми.

Виж целия пост
# 8
Тази комбинацията цигари+хапчета не е желателна след определена възраст 35 г.но все пак всичко е индивидуално,гаранции няма.Аз преди пушех и пиех хапчета.Сега и двете съм спряла Laughing
Виж целия пост
# 9
AZ PIQ TEZI HAP4ETA,I PU6A CIGARI O6TE NEE MINALO MESEC NOSE 4USTVAM DOBRE. :35
Виж целия пост
# 10
   Както и по-напред са ти казали, тази комбинация цигари-противозачатъчни е добре да се избягва.
Въпреки това, аз също пушех докато пиех противозачатъчни (само, че Цилест) Е, все още съм жива и здрава. Дай, Боже, все така! Но не се знае във времето дали няма да ми възникнат усложнения някакви. Rolling Eyes
Другото, което е важно да знаеш. При положение, че си с наднормено тегло да не разчиташ сто процента на противозачатъчните. Видях, че са ти изписани за нормализиране на цикъла, но предупреждавам те, да не легнете на тая кълка, че взимаш противозачатъчни и не можеш да забременееш и изведнъж да се окажеш бременна. При жени с наднормено тегло шанса за забременяване  въпреки противозачатъчните е доста по-голям.

П.С.  Чак като си пуснах поста видях, че темата е горе-долу отпреди година. ooooh!
Виж целия пост
# 11
abe zdraveite hora,molqvi dami otgovorite na vaprosa 4e mn.se pritesnqvam  :cry:po4nah da piq tezi hap4eta yasmina predi 7 dena a cikalami trqbva6e da spre na 5tiq den?kakvo stava.molqvi ako znaete ne6to mi pi6ete Simple Smile
Виж целия пост
# 12
VRAB4E, кръвотечението ти хич ли не намалява?
Защото в първите 1-2 месеца след като почнеш хапчетата, кървене извън цикъла е един от страничните ефекти, докато организмът привикне. Но ако се случи, е по - скоро зацапване, отколкото цикъл.

П.П. И пиши на кирилица!
Виж целия пост
# 13
Не е препоръчително да се пуши и да се пият противозачатъчни. И хората информират за евентуалните последици.
Никой не може да ви извади цигарите от устата, но си пишат какво може да се случи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия