Имате ли пълна вяра в някого или в нещо.

  • 1 635
  • 49
Здравейте. Имате ли пълна вярна в някого или в нещо и ако да - в какво или в кого. Ама наистина пълна вяра. Толкова че ако сте на ръба на пропаст и този човек ви каже да прекрачите една крачка и че няма да се пребиете вие да му повярвате въпреки че ви е страх. Аз например имам абсолютно пълна вяра само в трима човека и то дори единия не е напълно човек - Ийсус Христос, майка ми и баща ми. Толкова. Към всеки друг имам винаги едно на ум. На съпругата си вярвам доколкото човек може да вярва на една жена по принцип - т.е. донякъде, ама не прекалено... При вас как е.
Виж целия пост
# 1
Нямам.
Виж целия пост
# 2
На себе си(нали говорим за хора все пак)
Виж целия пост
# 3
Не!
Виж целия пост
# 4
Е може ли човек да живее без вяра на този свят. Нали трите основни стълба на които се крепи живота са Вяра, Надежда и Любов.....
Виж целия пост
# 5
 Избягвам да се заигравам с вери и 100%-тови  гаранции, не че нямам близки хора, напротив, преколено голям товар ми се струва да натовариш някого с толкова големи очаквания. Така че нямам.
Виж целия пост
# 6
Е може ли човек да живее без вяра на този свят. Нали трите основни стълба на които се крепи живота са Вяра, Надежда и Любов.....

Ти питаш ли или проповядваш?
Виж целия пост
# 7
Ти питаш ли или проповядваш?
Аз да проповядвам??? Това да го видя не мога да го повярвам. Просто питам. Тук не говорим за Вярата в Бог или нещо подобно. За Вярата по принцип става въпрос. Вяра в нещо без значение какво - може и кучето ти ако искаш.
Виж целия пост
# 8
Да.
Виж целия пост
# 9
И в кого ако не е тайна.
Виж целия пост
# 10
Категорично да.
В майка ми и съпруга ми.

Чувствам се щастлива, че имам това богатство - вяра на 100%.

Не всеки го притежава.
Виж целия пост
# 11
Вярвам на немската марка
Виж целия пост
# 12

 ooooh!
и за какво й вярваш - че ако я караш с 240 км в час ще останеш жив на 100 % във всички случаи?
Виж целия пост
# 13
Вярвам на майка ми Peace.
Виж целия пост
# 14
 Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия