Кога за първи път сложихте на детето си обувчици?

  • 1 401
  • 29
Здравейте!Искам да се осведомя кога за първи път купихте обувчици на детето си, дори и да не беше проходило?И на каква марка се доверихте-българска или вносна?Има ли отзиви за продуктите на "Колев и Колев"!!! newsm78
Виж целия пост
# 1
Дъщеря ми беше на около 4 месеца,когато и купих бебешки буйки-не бяха български,а обувки от Колев и Колев не купувам Peace
Виж целия пост
# 2
като започнаха хубаво да стоят на крака взехме буйки на Колев и Колев, след прохождането сме със сандалки на друга фирма.
Виж целия пост
# 3
Буйки на К&К, на около 6 месеца беше!
Виж целия пост
# 4
Беше на около 4 месеца -не бяха български.
"Колев и Колев" никога не съм купувала.
Виж целия пост
# 5
Беше на 2 месеца и купих на дъщеря ми обувки,български обикновенни,по скоро за красота и завършек на тоалета Peace
Виж целия пост
# 6
истински обувки сложих като проходи, преди това бос лятото или с чорапки и в по-хладните има едни мекички, понтиращи обувчици сладки "буйки"(не знам как точно да ги наричам, декоративно обувчици)
колкото до колев и колев, само пантофите им харесвам и купувам, иначе купуваме не бългърски обувки.
Виж целия пост
# 7
Когато проходи,тогава му сложих буйки.По същия начин ще процедирам и с Дарин,а когато е в проходилката в къщи,ходи бос или по чорапки
На К и К не съм купувала буйки или пък обувки
Виж целия пост
# 8
Още на 6 месеца, но само за фасон. От тези за прохождане, към 9 - тия месец. Peace
Виж целия пост
# 9
Купих първите й обувки - буйки на "Колев и Колев", когато започна да се изправя сама, т.е. някъде около 7-я месец. Взех й ги по-скоро за навън, за да не стъпва по чорапи на пейките. Вкъщи винаги е била само по чорапки. Доволна съм от буйките  Peace
После като се затопли й купих сандалки с висок форд, който да държи глезена и затворени отпред на пръстчетата.
Виж целия пост
# 10
Купих първите обувки, когато беше на около 8 месеца. Наложи се да ги взема, понеже когато сме на разходка иска да върви и не мога да я оставя боса или по чорапи. Иначе в къщи е боса. Обувките не си спомням каква марка бяха, но не са КиК.
Виж целия пост
# 11
И аз съм се чудила за обувчици, но знам от лекари, че е по-добре бебчо да прохожда босичко, че по-добре си усещали крачката, затова още не съм купила нищо! моята сладурана още не се изправя сама, но прави крачки като я държа права!
Един въпрос малко в страни/ дано авторката няма много против/-та ходи с отворени навън ходила и аз се притеснявам да не й се изкривт ходилата!Имате ли идея по въпроса? newsm78
Виж целия пост
# 12
udy - нормално е така по-добре пазят равновеси, като стане по-стабилна постепенно ще й се оправи походката.
Виж целия пост
# 13
В третия месец му взех декоративни маратонки, за да придам завършен вид на облеклото. В  петия му подариха още едни. За прохождане още не сме купували, защото е малък. Гледам навън по-големите бебешори са с К&К и майките са много доволни.  Peace
Виж целия пост
# 14
udy - нормално е така по-добре пазят равновеси, като стане по-стабилна постепенно ще й се оправи походката.


Благодаря за отговора! Аз ще говоря и с ортопеда, ама и той и педито са в отпуска и.....нали се сещаш!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия