Патологията на ТК за преносване

  • 656
  • 6
Здравейте, преносвам вече седмица и ми казаха утре да ходя направо в патологията в Тина Киркова. Нямам представа какво да очаквам  Confused Дали ще предизвикат раждане или ще изчакат беболинчо сам да се накани да излезе  newsm78 Не знам дори и какъв багаж да си взема.. То е ясно че ако съм забравила нещо ще ми го донесат, но ще се радвам ако някой може да сподели опит.  Hug
Виж целия пост
# 1
Най-добре си вземи багажа, който ще носиш в родилното. Едва ли ще те върнат , преди да си родила след като преносваш цяла седмица.
Мен ме приеха 6 дни след официалния термин, но направо в родилното отделение (само че в Шеймово). Прегледаха ме и ми назначиха секцио за следващия ден. Бях си взела всичкия необходим багаж за след раждане.  Laughing
Леко раждане! Hug
Виж целия пост
# 2
Носи си багажа за родилното- той би трябвало да ти е достатъчен!

Леко раждане  Hug
Виж целия пост
# 3
Ако не си си избрала лекар,нищо не пречи да се обадиш по тел. в болницата и да попиташ какво да си вземеш.Успех!  newsm10
Виж целия пост
# 4
Дам и аз съм на мнение да си носиш багажа за родилното - няма да те пуснат да излезеш преди да си родила.
Успех и Леко раждане !!!
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви  Hug
Надявам се че скоро ще се похваля със здраво бебче  Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
Аз лежах два дни в патологията на Тина Киркова за преносване. Направиха ми всички необходими изследвания и рано сутринта на третия ден вече бях в предродилна за предизвикване на раждането. Така че стягай багажа и много успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия