Боя за коса Selectiv

  • 19 481
  • 36
Как е като трайност, наситеност на цвета, щадяща ли е?
Виж целия пост
# 1
Според мен е много добра.
Преди съм се правила с такава, но при фризьор. Дали някъде я продават?
За цвета си спомням, че бях останала много доволна. Но за трайност - нямам спомен.
Виж целия пост
# 2
Мимита, в Бургас я продават в склад Ванина на Оборище.
Виж целия пост
# 3
Мимита, в Бургас я продават в склад Ванина на Оборище.

Извинявай за отклонението от темата, но би ли ми обяснила по-точно къде е този склад Ванина?
Виж целия пост
# 4
аз мога да ви кажа моето професионално мнение-от известно време насам работя точно с  Selektive professional и съм мн.доволна,не че искам да и правя сега реклама,но е мн.трайна,има перфектно покритие, невероятен блясък..С две думи засега за мен лично това е боята номер едно. Peace
Виж целия пост
# 5
Има ли сайт, да поразгледам?
Виж целия пост
# 6
http://www.selectiveprofessional.com/
Виж целия пост
# 7

Мерси!
Виж целия пост
# 8
а дали се продава във Варна?
Виж целия пост
# 9
Попринцип това е професионална боя която я има само в салоните.Не би трябвало да я има някъде по магазините,макар че тук пише че я има в Бургас.
Виж целия пост
# 10
а дали се продава във Варна?


Във Варна до скоро си я купувах от " Полихронови ", което ще рече - ул. Венелин, склада за парфюмерия - те имат и магазин на центъра до кино Палас и на началната спирка на тролеите на ЖП гарата . Съвсем скоро разбрах, че фирмата вносител на Selective / " Марински " ООД / им е забранила да продават боята на " крайни потребители " - т.е. имат право да я продават само на фризьорските салони .
Виж целия пост
# 11
Voxx,  би и обяснила къде точно се намира този склад?
Виж целия пост
# 12
а цената на боята  бихте ли споделили за варна ме интересува!
Виж целия пост
# 13
Полихронови се намират на ул. Венелин - това е до Лятно кино Тракия , боята струва към 12.50 без оксиданта, с него около 15 лв, а във фризьорските салони я продават както си искат - към 18лв
Виж целия пост
# 14
Благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия