дали е възможно

  • 11 481
  • 14
здравейте на всички,мили момичета питам се дали е възможно от киста,която имам от доста време даже ми пердстои лапаро,да ме боли дупето отвътре с извинение,тапа болка,да не би тази киста да притиска дебелото черво и затова да ме боли така,значи в месеца един път но ме боли адски и не мога да рабера,отватре където е опашката,извинете ако въпроса ми е малко тъп.благодариа ви и успех от мен
Виж целия пост
# 1
Не ти е тъп въпроса, не се извинявай. Лошо е да те боли, а да не питаш.
Да, може да те боли от киста, но е най-добре този въпрос да го зададеш на лекар, без да се притесняваш.
И пиши после какво е станало.
Успех на лапарото Grinning
Виж целия пост
# 2
Не знам ...
Само искам да пожелая успех на лапароскопията!
Виж целия пост
# 3
Не мога да кажа дали така описаната болка е заради кистата.. аз лично имах страхотни болки по време на цикъл преди да ми махнат моята киста, но болките си бяха на стандартното място - около яйчниците..

Сподели с Док какво те притеснява и дано лапароскопията ти мине без проблеми.
Виж целия пост
# 4
благодаря ви момичета,дано всичко е наред с ова лапаро,а мен по време на цикала нищо не ме боли,болеше ме преди много,но откакто пих противозачатачните заради кистата спря да ме боли ДИАНЕ 35,сега не усещтам никаква болка
Виж целия пост
# 5
Здравей, мила! Пиша ти, защото преди време имах същите оплаквания от болки в областта на опашката.
Смятам, че тази болка няма нищо общо с кистата, но това е само предположение. Твърде е възможно и да е косъмче, което расте навътре.  При мен нещата бяха такива: Дълги години от време на време имах болки около опашката, което налагаше освобождаването ми от часовете по физ.възпитание. После имах и други премеждия с опашлето, но тях няма да ги разказвам. А случайно да не би да си я ударила? Може и да е стара травма.
Знам едно бабино лечение, което си мисля, че може да опиташ, дано пък да помогне. На мен ми е помагало (по смътни спомени). От малко брашно и вода и с щипка сол правиш малка питка. Лепваш я на болното място и спиш с нея. Слагаш и найлонче, че да не се изцапаш много. На сутринта в банята я отмиваш. Пробвай, дано има ефект!  Praynig 
Ако имаш въпроси, питай. Мога да ти отговоря днес до 17 ч или в понеделник. Успех на лапарато. Правила съм и изобщо не е толкова страшно, колкото си мислим. Аз бях в АГ Варна при д-р Александров. Възстанових се бързо и на 4-я ден бях на работа. Стискам палци за хубави новини.
Виж целия пост
# 6
благодария Джия но мен ме боли някак вътрешно отватре и аз незнам вечено болката е тъпа и е където е опашката обаче отватре мила,тази смес на дупето ли да се постави?дано има ефект ще пробвам и това.
Виж целия пост
# 7
Дъщеря ми е на 14 години и от известно време изпитва болка в областта на опашката.Тази болка е остра,краткотрайна и се проявява само при сядане и ставане!Отначало мислех,че симулира(нали е тинейджър),но май не е така.Много съм притеснена!Посъветвайте ме!!!
Виж целия пост
# 8
Със сигурност не е от кистата Simple Smile така си мисля Wink Peace аз по някога имам такава болка но е остра и краткотрайна изведнъж без причина ме пробожда отвътре към опашката с претискане минава или с клякане много е странна. Не съм говорила с личния си лекър за това /той е млад но просто много знае Simple Smile/ може би ще го попитам накой ден на какво се дължи но малко ме е срам Embarassed.
Ще следя темата ако може някой да даде свитлина по въпроса ще съм благодарна. Hug Peace
Виж целия пост
# 9
И аз преди като тинейджърка имах такава болка,но отшумя.Имах и полип на дебелото черво,но не мисля,че болката е била от него.
Виж целия пост
# 10
Лулу, миличка и мен ме болеше от вътре. Точно на върха на опашката, особено при докосване. Даже при силните болки не може дори да сядам или да се обуя. Пробвай, ако искаш с питката - пак повтарям, бабешка рецепта е, но не мисля, че може да ти навреди, само лекичко да се омажеш  Laughing
Сместа си я слагаш в основата на опашлето - там където ти е болката. Успех и дано скоро отшуми тази болка Hug
Виж целия пост
# 11
Здравей, Лулу  Hug  Болката, която описваш и аз съм я изпитала. Преди около две години ме заболя адски , като болката започваше от яйчниците и продължаваше от вътре към ануса  Embarassed (сори за обяснението). Толкова много ме болеше, че не можех да се изправя. Отидох на лекар и тогава се видя, че имам задържан фоликул. В последствие се доказа, че имам и поликистоза. От първата ми криза до сега рядко - през 4, 5 месеца - тази болка отново се появява. Аз мисля, че е свързана с кистата, която ти имаш и със задържаните фоликули при мен. Но най-добре питай твоя док. - той ще ти обясни по-точно. Пробвай и с питката, която препоръчва Джия. Дано ти помогне. Пожелавам ти успех.  Peace
Виж целия пост
# 12
KARMINA моята болка е точно като твоята,така мисля,съвпада с обяснението ти,и затова предполагам че е има сварзано с кистата надявам се като мине лапарото след един месец да ми мине.дано всичко е ок,че направо ужас вече.и мен така не ме боли постоянно,на в месеца един път,понякога на два месеца един път,но е тъпа болка и е ужасно дискомфортно.благодаря на всички за съветите,и късмет от мен.
Виж целия пост
# 13
Здравейте, доста късно се включвам, но сега видях темата.
Аз също имах такава болка точно както я описвате и се установи че е ендометриозна кистичка, разположена от външната страна на матката между нея и ануса.Забелязах че болката се появяваше около овулация и най вече около идването на месечния цикъл.Лекаря ми каза че болката се усеща точно тогава защтото ендометриозата се врияе от хормонте предизвикващи цикъла т.е се раздува в този период и причинява болки.Това е при мен но незначи че и при вас е същото.
 Тази година ми правиха лапаскопия и 6 мес.бях на лечение без м.цикъл за да може тези ендометриозни огнища да се изсушат тъй като няма с какво да се хранят.Сега не усещам болка дано всичко е ок.
Виж целия пост
# 14
Имах поликизтоза (не че сега нямам) и преди да ми направят лапарото понякога постоянно имах чувството, че ми се ходи по голяма нужда (без да е така). кистите ме дразнеха много, въпреки, че бяха малки! След лапарото станах нов човек!
След това имах по-гоялама киста, която беше сраснала и залепнала за дебелото черво, боли първо тъпо и сядаш постоянно пак ти се ходи до тоалетна. Накрая болеше остро и някак си продължаваше към ануса, нещо го бочкаше сякаш. Надявам се да се махне това ужасно чувство при теб след лапарото.
Успех!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия