Отново блъснати майка с дете

  • 867
  • 12
Пиян блъсна майка с количка на пешеходна пътека в Благоевград
news.bg

Пиян блъсна майка с количка на пешеходна пътека в Благоевград, информираха от пресцентъра на МВР.

Инциденът станал снощи, към 19.25 часа на ул. "Вл.Черноземски", близо до РПУ.

Правоспособният С.Б. (42 г.) от Благоевград, с несъобразена скорост шофирал "ВАЗ 2104" и блъснал пресичащата на пешеходна пътека майка с едногодишното й бебе в количката.

От удара детето е пострадало с охлузвания и хематом в главата. То е прегледано в ЦСМП, няма опасност за живота му.

При извършената алкохолна проба дрегерът отчел концентрация 1.72 промила. Пияният шофьор е изпратен за кръвна проба за алкохол.

Шофьорът С.Б. е задържан в РПУ. По случая е образувано полицейско дознание.



Момичета и на този ще му се размине сигурно  Sick Чудя се дали не можем да направим нещо по въпроса за движението, паркирането по тротоарите Sad Дружен протест, знам ли и аз  newsm78

Косите ми се изправят като видя такова заглавие вече, добре че и майката и детето са се разминали са добре  Praynig
Виж целия пост
# 1
Освен по-строги мерки и спазване на закона не виждам какво друго може да се направи.
Добре, че майката и детето не са пострадали по-тежко.
Виж целия пост
# 2
Рени ами закон си има, мерки има, но никой не го е еня Sad

Не съм чула за осъден заради блъснат човек  ooooh!
Виж целия пост
# 3
изрод! да пукне дано!
Виж целия пост
# 4
Санкциите по новия закон продължават да бъдат смешни, въпреки това някои управници изреваха колко били строги.  Четох статистика според която след приемането на новия закон катастрофите са се увеличили 15%, ранените с 14%, убитите с  21%.
Но тук закона, какъвто и да е нищо не значи, трябва друго да се предприеме.
Виж целия пост
# 5
Много се дразня от това, че полицаите глобяват за несложени колани, но не застанат на една пешеходна пътека да спират и глобяват.

Една масова полицейска проверка в цяла България за един месец ще научи шофьорите да спират както ни хаучиха да си слагаме колани.

Миналата седмица ме пуска един човек да мина на пешеходната пътека, и тъкмо излизах извън заслона, който ми правеше се разсвири да спра. Някакъв простак го вижда, че е спрял и тръгва да го изпреварва отдясно. Щеше да ме помете и в новините да има следното заглавие; "Бременна в девети месец блъсната от луд"

Както спират на червени светофари, така да спират и на пешеходни пътеки.
Виж целия пост
# 6
изрод! да пукне дано!
Не те ли е страх да кълнеш? Грехота е и тия думи се връщат.  Tired
Виж целия пост
# 7
Ужас. Добре, че не е пострадала жената и детенцето Praynig. Тоя галфон, дето е карал пиян заслужава да му треснат една солена глоба, която да си я плаща доживот и да го изпратят за 2/3 години да поработи в тухлопроизводството...а бе по тия улици човек трябва да се прекръсти първо и тогава да пресича ooooh!.
Виж целия пост
# 8
Май нищо не ги спира пияните шофьори  Sad  Може би всеки си мисли че е пил малко и се качва да кара, че точно на него не може да му се случи такова нещо, но уви та става.  Confused 
Виж целия пост
# 9
Ужас Cry Затова ме е страх да пресичам с детето ако няма светофар. Предпочитам да повървя 300м. по-нататък до светофара и така... Няма оправия #2gunfire
Виж целия пост
# 10
Ужас. Добре, че не е пострадала жената и детенцето Praynig.
Как да не са пострадали?
Детето е с хематом в главата.
Дано няма мозъчна травма!
Виж целия пост
# 11
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
За такива меко казано ПРОСТАЦИ и смъртна присъда е малко  #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост
# 12
ами аз предложих в темата за коланите, на пияните да им отнемат  возилата, конфискация в полза на децата, нуждаещи се от операции, инвалиди и тем подобни, ама глас в пустиня, нали някой от форума ще пострада и ще остане без луксозния си мобил!пък тоя с лади4ката на селскостопанска бригада и да върти по селските  друми!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия