какво меню или кетъринг?

  • 1 329
  • 10
здравейте, мами. предстой ни кръщенка в нас с близо 20-25 души. какво бихте ми препоръчали да е менюто - предпочитам с рецепти или линк. да е с месо, но да не излезе твърде скъпо. Wink

пс. ползвали ли сте  кетъринг - коя фирма, вкусно ли готвят, като цена как ви излезна newsm78

  chef
Виж целия пост
# 1
кетъринг!!!
Виж целия пост
# 2
Кетъринг, ама ако можеш да си го позволиш. Добрите в бранша са скъпи. Къде ще наместиш 25 човека в пози, удобни за хранене?
Виж целия пост
# 3
Кетъринг, ама ако можеш да си го позволиш. Добрите в бранша са скъпи. Къде ще наместиш 25 човека в пози, удобни за хранене?
е,ама по спокойно,де! Flutterслед като ще прави такова мероприятие се предполага че е обмислена фин.част на въпроса!другото което е добра алтернатива в заведение!едвали ще ти излезне по скъпо отколкото в домашни условия! Simple Smile
Виж целия пост
# 4
не предпочитам на заведение понеже дечицата са ми малки. кръщелника ще е само на 4 мес, няма да се чувства спокойно в непозната среда.
 от фин. гл. точка се изравняват нещата-дали ще готвя или ще ми донесат храната. миналата година мъжа на зълва ми готви през цялата нощ, много ми бе неудобно, но не се чувствах добре(бях вече бременна) от миризмата на готвено.
гледам да минем по-евтино, но сега неразполагам и с време за готвене-децата си искат своето...
затова явно ще сме на кетъринг, но ми се ще някоя изпитана(дори не и от мен) фирма със сносни цени, немога да си позволя от скъпите работи Embarassed
Виж целия пост
# 5
да ти кажа последно съм ползвала кетъринг у-ги е за оброка на моя мъж-на цветница!беше мн.вкусно-60,00 лв излезе,но порциите и храна бяха нещо супер!ако искаш ще ти пратя снимки ,ама ми тр.и-мейл! Grinning
Виж целия пост
# 6
пратих ти на лс
Виж целия пост
# 7
Поне веднъж седмично работя с фирми за кетъринг. За официален обяд цените тръгват от 40-50 лв на човек без напитките.
За храна, поднесена на бюфет, цените са по-ниски, но не много.
Виж целия пост
# 8
Янита - на бюфет...в смисъл??? аз искам просто да ми я донесат-не да ми я редят на всеки в чинийка, без пиенето. дай ми координати на лс за фирмите с който работиш. благодаря
Виж целия пост
# 9
Бюфет е това, което ние наричаме шведска маса.
Ако искаш просто някой да ти сготви и да ти донесе храната, може би най-евтино ще стане да поръчаш от ресторант.
Ето тук има много варианти:
http://www.bgmenu.com/
Виж целия пост
# 10
да ти кажа последно съм ползвала кетъринг у-ги е за оброка на моя мъж-на цветница!беше мн.вкусно-60,00 лв излезе,но порциите и храна бяха нещо супер!ако искаш ще ти пратя снимки ,ама ми тр.и-мейл! Grinning

Коя фирма е обслужвала кетъринга?

Сега си проверих поръчката за понеделник - блок-маса, цената е 33 лв. на човек, без напитки
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия