добър диджей за сватба...

  • 1 018
  • 3
за Бургас.Никаква информация няма ...Споделете ако знаете,защото взе да се превръща в проблем намирането.  Hug
Виж целия пост
# 1
На нашата сватба не беше ди-джей,а водеща+ди джей.Не пускаха просто някаква музика - имаше програма,много добре измислена. НО... сватбената агенция е пловдивска,обаче пътуват и из страната.Ако те интересува мога да ти разкажа за програмата...   
Виж целия пост
# 2
Здравей, мога да ти дам номера на един, но не знам дали не е сменен. Познавам го, преди ( за сега не знам) беше водещ на радио предането по радио FM+. Казва се Иван,взехме го за бала ни. Ако те интересува ще си дам номера му на ЛС.
Виж целия пост
# 3
Ди Джей Драго. Гоялм купон стана с него. За съжаление нямам негов телефон, тъй като уговорката беше с негов колега, и за наш късмет той не дойде и от агенцията ни бяха изпратили Драго. Видяхме сме на сватбата, нямахме никакви уговорки с него и въпреки това се справи чудесно. Сватбена агенция Елит. Преди една година офиса им беше в М. Рудник, а скоро видях тяхна рекламна табела и до Новия БСУ. Ако минаваш от там можеш да видиш телефона. А междувременно аз ще потърся също визитката с телефона.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия