Холандска Тема - 12

  • 10 706
  • 283





българско училище в Холандия

предишни теми:
1-ва тема
2-ра тема
3-та тема
4-та тема
5-та тема
6-та тема
7-ма тема
8-ма тема
9-та тема
10-та тема
11-та тема
Виж целия пост
# 1
и дано в тези тема да си говорим за повече а не за
Виж целия пост
# 2
kariluis
 и моя мъж е прибран-чо...ей как се дърпаме като стане време за разчистване:
аз- в коша  Thinking
той-ааа не може да ни дотрябва Crossing Arms
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Milenski72
 хаха да не би да имаме една и съща барака? Mr. Green Mr. Green Mr. Green
и аз чакам новата къща, че да поразчистим още smile3508

а къде искате да се местите? Thinking
Виж целия пост
# 3
Мииии Миленски при нас понеже е много малък апартамента, ремонта не ми излиза скъпо. Освен това вси4ко аз правя - боядисване стени, и мебели където се налага, тапети, ламинат (с помощ от мъжа, 4е с триона ми е трудно) и така. Сега разход ще стане като отворя дума за кухнята ама....

Ирина и моя е зор с храната. Само сутри изяжда закуската (е не винаги) , на обед ако успея да пробутам сандви4 е добре (ина4е иска само шунка или само месо) и ве4ер каквото сготви мъжа ми.
Ина4е малкия може да се прехранва ако го оставя само на сладки и бисквити Twisted Evil

А на вси4кото отгоре сега се е запънал с едни столове- аз му викам айде да купим нови 4е тези ве4е се разпадат като ги доближа само , без да сядам. Нееееее тези си ги пазя от баба, ще ги оправим някак и ще купи6 допалнително такива дето си подхождат с тези Twisted Evil #2gunfire
Виж целия пост
# 4
началото е  newsm74, звезди
дано да си гожорим наистина само за  sun sun newsm20
макар че, за целта май ще се наложи да си прескочим до БГ
аз както се каня да си ходя може и да ми се обадят за работа...

а сокът все ще го намериш. smile3503 нали знаеш, който търсил, намирал  smile3533 smile3534
Виж целия пост
# 5
отивам за пица, щото не ми се готви довечера  Flutter

аз искам да се местя към амстердам, но никога няма да ме угрее Crossing Arms
затова, сключихме компромис- харлем

хайде до скоро, щото виктор ми диша във врата да тръгваме Whistling

 Hug Peace
Виж целия пост
# 6
Milenski72
еее стига си ми гледала у къщата де- и ние сме на пица довечера Mr. Green Hug Hug Hug

kariluis
 ии браво на теб  Hug
Виж целия пост
# 7
Ааааа Звезде аз само ще ви завидя за пицата - мъжо не оби4а и много рядко хапваме за ве4еря пица Cry

Ина4е аз съм голям ентусиаст за ремонти, само дето не съм изкарака курс още:) ина4е не ми се занимава с майстори-
много ме дразнят и никога не правят каквото им се каже, дори да им виси6 на главата.
Виж целия пост
# 8
И ние сме на пица днес.В петък и събота не се готви у нас. Пица и спагети мога да ям всеки ден, ама и моя мъж не е голям фен за съжаление.
Както казах, че Софи спи, така наду гайдата та до сега почти.  Crazy
По Вероника дават South park и отивам да се строявам пред телевизора на жълтия ни диван  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Хахахахаха аз тъкмо се оплаках и мъжо ми донесе на мен пица за ве4еря и други неща за тях с малкия Laughing
Виж целия пост
# 10
Да ви е сладко, аз пык набирам положителни точки с баница и две салати за вечеря  Heart Eyes. Охх дано утре да е по-добре времето че направо подгизнахме тук.
Виж целия пост
# 11
ето ме след пицата:-)
ние преядохме  Whistling
наште италианци (двама братя) се разделиха. единият държи ресторант и се готви всякакви италиански вкусотии- ммммммм,мама миа  chef
а другия направи afhaal centur за пици, ммммного вкусни  eat
при нас също петък се хапва пица, а събота нещо набързо се приготвя  Mr. Green
така де, мама и тя е човек...а и не толкова ентусиазирана готвачка  Tired

карилуис,
ремонти аз обичам да правя....ама някой друг да реализира идеите ми Joy
аз съм с две леви ръце, как да се хвана да правя каквото и да е  newsm78
мъж ми от друга страна е страшно сръчен и доста го бива да приспособява неща, ама милия хич не ми се "работи в къщи".
и аз все го припирам "хайде, слънце, хайде"...докато не се ядосам argue bambam smile3517
казват, че неволята учила...току виж съм се хванала сама да рамонтирам....я, по-добре да пропусна newsm78

звезди, вие къде ще се местите? вие къде живеете всъщност?

в нашето село пак валя и ние точно в този момент бяхме навън, направо се чувствам вече като зеленчук..все като вали, аз съм навън и се връщам мокра, прогизнала

след малко алекс отива да пинка и сядаме пред тв-то, петък няма нищо по телевизията и се гледа dvd Popcorn
много обичам петъка  smile3558

хайде лека вечер и супер почивни дни  Hug
Виж целия пост
# 12
kariluis
аз съм на пица.. мъжо на шоарма-бродче Whistling

Илче
 моя мъж сирене не хапва...като правя баница сама си я ям.. почти де Mr. Green

Milenski72
ааау италиански пици- я метни една насам newsm53
аз съм в източна Холандия- накъде ще се местим още наидея си нямаме Thinking
какво гледата по тв-то?
Виж целия пост
# 13
звезди, това източна холандия нищо не ми говори Sad
кажи поне до кой град (така по-голям си) за да се ориентирам...и без това с посоките съм много скарана  Rolling Eyes

що не се преместите и вие в харлем, така ще сме близко и до амстердам и ще можем да се виждаме по-често с другите мами от амстердам...а току виж сме си организиралии бг-училище в амстердам, че хага ми идва далече. аз искам да запиша алекс на бг-училище. той не говори български. все още не. newsm78 макар че, това сега не ме притеснява. и на българския ще му дойде времето.

отивам да си инсталирам пред тв-то, че виктор вече мрънка  Naughty
ще гледаме the prestige. много го хвалят, че да видим.

хайде до скоро  Hug
Виж целия пост
# 14
Звезди браво за хубавото на4ало HugТова скапано време ще ме умори.Калина само мрънка иска си разходката.Миленски ти къде си у4ила психология тук или в БГ newsm78Аз също завърших психология и се насо4их към детската психология.Ако си завършила в БГ искам да те попитам,признаха ли ти дипломата или я приравниха до тяхно си ниво ThinkingНа мен тепърва ми предсои да си приравнявам дипломата,даже незнам дали въобще ще ми трябва.За какво ли съм у4ила толкова години,ама както и да е.Ще съм ти благодарна ако ми дадеш някаква информация.Лека ве4ер моми4ета и лека събота и неделя Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия