Эащо иэбрахте точно това име???

  • 1 082
  • 17
Като сме на тема- кой си сменил името и кой не, та ми  стана интересно, эащо иэбрахте точно това име? При мен нещата стоят така: мажа ми, ми викаже на шега  Джес (идва от един лаф sorry Djes Laughing) и от това Джес станах Джесмин Laughing та эатова реших и тук да се рекна така Mr. Green Вие сте Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Заради косата ми, понеже е като разплетена кошница ....
Виж целия пост
# 2
Сестра ми ми викаше навремето така, по името на накакъв гад от анимационно филмче (смятайте що тормоз е видяла от мен  Mr. Green). Веднъж го спомена пред щерката, в резултат и тя го употребява чат-пат.
Виж целия пост
# 3
Скоро нямаше ли пак такава тема,
да не говорим че е n-тата поред  Grinning.
Виж целия пост
# 4
Моя приятелка ми викаше така в най - раните ми детски години
Виж целия пост
# 5
Щото съм си такава!!! Wink
Виж целия пост
# 6
Защото синът ми обича много "Бонбони със сол". Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Бонбони със сол, шоколадови ли си ??  newsm78
Виж целия пост
# 8
Бонбони със сол, шоколадови ли си ??  newsm78

Не желирани поръсени със захар. Но понеже дребният и на захарта казва "тол =сол" иска винаги "бони с тол".
Виж целия пост
# 9

И аз така.
Виж целия пост
# 10

При теб е ясно, но ми е интересно, ако/когато имате второ дали ще смениш ника с "deux fois pere" или "encore une fois"?
Виж целия пост
# 11
побууут Simple Smile
Виж целия пост
# 12

При теб е ясно, но ми е интересно, ако/когато имате второ дали ще смениш ника с "deux fois pere" или "encore une fois"?
Може ли превод Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Ми щото късно го открих форума и всички имена, с които се подвизавам в нета бяха заети. Само това се оказа свободно.  Cry
Ама как ми ходи, а?  Wink Mr. Green
Виж целия пост
# 14

При теб е ясно, но ми е интересно, ако/когато имате второ дали ще смениш ника с "deux fois pere" или "encore une fois"?
Може ли превод Mr. Green
два пъти баща и още веднъж

любима героиня ми е Еовин.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия