Плажно олио-остана ли ви ?

  • 2 506
  • 45
Здравейте ,мили мами Hug
Тъкмо се върнахме от моренце и ми остана много плажно олио,мислех да го запазя за догодина ,ама прочетох че не е хубаво да се съхранява. ooooh!
Та се чудих вие какво го правите ,ако ви остане Thinking
Виж целия пост
# 1
на мен също ми остана,само че мляко-на опаковката знака който обозначава колко може да стои след отварянето му е 24 месеца.
но пък ако отидем и другият месец пак на почивкакоето е много вероятно,ще го използвам... Wink и догодина ново.
Виж целия пост
# 2
Аз винаги го ползвам за следващото лято. Една опаковка не мога да изхабя за едно море, защото само аз го ползвам - нито мъжа ми, да не говоря пък за децата го използват.
Незнам да ли е вредно. Аз гледам срока му на годност. А може би след като веднъж се отвори е хубаво да се изразходва веднага  Thinking Ами незнам.
Виж целия пост
# 3
Винаги ми остава защото вземам 2 опаковки.И обикновенно  като остане го ползвам за почистване на дървени мебели в нАС
Виж целия пост
# 4
   Освен означеното на опаковката колко може да се ползва от фирмите оставят толеранс от още няколко месеца след изтичане на този срок, но не бих разчитала на това. Такива остатъчни ги ползвам да си масажирам краката.
Виж целия пост
# 5
Пазя го на тъмно място за другото лято,нищо му няма.
Виж целия пост
# 6
Почти винаги ми остават - и мляко с фактор и олио за почерняване. Ако са в срок на годност ги използвам и следващото лято. До сега не съм имала проблеми.
Виж целия пост
# 7
Почти винаги ми остават - и мляко с фактор и олио за почерняване. Ако са в срок на годност ги използвам и следващото лято. До сега не съм имала проблеми.
Peace
Виж целия пост
# 8
Аз всяка година си купувам ново.
Виж целия пост
# 9
Винаги ми остава,хем на плажа съм с приятелки или с братовчедка ми и всеки се маже с каквото свари.Прибирам го в хладилника и другото лято пак го ползвам.Мисля,че олиото почва да се утаява и става мътно когато се развали.Но в хладилника няма проблеми Peace
Виж целия пост
# 10
На мен никога не ми остава, може би защото площа за мазане е голяма  Joy
И все пак ако някога ми остане, не бих рискувала да го ползвам и следващото лято.
Виж целия пост
# 11
Почти винаги ми остават - и мляко с фактор и олио за почерняване. Ако са в срок на годност ги използвам и следващото лято. До сега не съм имала проблеми.
Peace

И аз така  Peace
Виж целия пост
# 12
Почти винаги ми остават - и мляко с фактор и олио за почерняване. Ако са в срок на годност ги използвам и следващото лято. До сега не съм имала проблеми.
Peace
Peace
Виж целия пост
# 13
Винаги ми остава,защото се презапасявам.
И винаги ползвам и на следващата година,не е имало проблеми.Купувам само на Ейвън,защото съм представител и ми е по-изгодно и съм страшно доволна.Писах вече,че при опит да мажа малката,която е с много чувствителна кожа, с Дейлонг се обрина жестоко и се поду и минах на Ейвън.Не е имала проблеми-25 дни я мазах цялата по няколко пъти на ден.Въпреки всичко ми останаха две неразпачетани опаковки и смятам да си ги пазя за другото лято.На опаковката пише-годни 24 месеца след отварянето,а те дори не са отваряни.
Виж целия пост
# 14
Винаги ми остава. Винаги го използвам следващото лято. Даже и да му е изтекъл срокът, посочен на опаковката, ако на мирис и вид нищо му няма, пак го ползвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия