зъбни импланти споделете!

  • 9 175
  • 13
Някои правил ли е подобно нещо .Знам че се прави вече в краен случаи когато няма на какво да се хване мост или коронка .Ршила съм да павя подарък на маика ми - зъболечение .  Неиния случаи е много трагичен ,почти няма зъби и ще се наложи да се имплантират.Някои знае ли колко струват и дали са надеждни .А добър стоматолог в София които да се занимава с това?
Виж целия пост
# 1
Поискай консултация с добър стоматолог. Аз също исках да си направя такава процедура но е много скъпа 1000 лв на зъб, доста болезнена защото се прави операция на венците и може да не се понесе материала от организма. Ако има отхвърляне от организма на импланта майкати после дори обикновенни чейнета не би си сложила.
Виж целия пост
# 2
Привет
направи консултация със специалист от Стоматологичния  факултет,но знай че метода е много скъп ....
правят се редица изследвания за измерване плътността на коста...
има и риск от отхвърляне на самия метал от организма в последствие
ти си прецени, плюс това процедурата отнема много време...
Виж целия пост
# 3
Аз имам имплантиран кътник. Процедурата е много бавна, поне половин година отнема. Болезнена е дотолкова, доколкото те боли от инжекциите упойка. Иначе разбира се понаболва, но малко. С панадол се търпи.
Абе мъчително си е. А камо ли ако са няколко зъба. Но... трай бабо за хубост  Grinning
Виж целия пост
# 4
NikiFin моляте пиши за краиния резултат.Процеса ще го изтърпи .Но дали си заслужава .Здрав ли е след това инпланта .Можеш ли спокоино да дъфчеш на него .Тои е облечен с коронка или носи мост? След колко време вече заздравява и можеш да дъфчеш на него?
Виж целия пост
# 5
NikiFin моляте пиши за краиния резултат.Процеса ще го изтърпи .Но дали си заслужава .Здрав ли е след това инпланта .Можеш ли спокоино да дъфчеш на него .Тои е облечен с коронка или носи мост? След колко време вече заздравява и можеш да дъфчеш на него?

Заслужава си ако е направен като хората. Функционира като обикновен зъб и веднага след като го сложат си ядеш. Не разбрах за коронката и моста. При мен става дума за цял зъб, демек има си коронка. Не е проблем и мост да носи, но на мен не ми се налага
Виж целия пост
# 6
Абсолютно консултация. Скоро попаднах на младеж, на който са му правили импланти, но не хванали. Такива чудеса трябваше да натворят стоматолозите след това, че  Sick Коментара беше, че не винаги най-скъпото е най-подходящото.
Успех

Виж целия пост
# 7
ако майка ти страда от парадонтоза- оголване на зъбите и възпалени венци ,знай че въобще няма смисъл от имплантанти....
от 100 такива процедури 85 са сполучливи,но след това никой няма да ти върне парите....
Виж целия пост
# 8
Никифин,поЩата ти е пьлна.Няма как да ти пиШа.
Виж целия пост
# 9
Аз претърпях доста операции по челюстните кости, включително имплантиране на кост и титаниеви импланти. За съжаление ги отхвърлих, въпреки че пиех редовно антибиотици и всичко предписано от зъболекаря ми. След отхвърлянето, той ми възстанови сумата и в края на краищата постигна първоначалния замисъл с друг метод. Горещо ти препоръчвам да потърсиш няколко мнения, задължително искай да видиш сертификатите им по имплантология и много внимателно гледай кой им ги издал. Напоследък са се навъдили имплантолози под път и над път- карат по един седмичен курс при някой специалист и започват да бърникат в устите на клиентите си. Искай оферта, в която подробно да е описано какво, как и колко и НЕПРЕМЕННО поискай гаранция. В края на краищата говорим за хиляди левове, много болка и нерви.
Виж целия пост
# 10
Да и аз се присъединявам към мнението на   petmil
най добра консултация ще получиш в Стоматологичния факултет в София
Виж целия пост
# 11
Да и аз се присъединявам към мнението на   petmil
най добра консултация ще получиш в Стоматологичния факултет в София

най-добрите имплантолози нямат нищо общо със стоматологичен факултет-просто добрата частна практика не се стикова с акдемична,ежедневна работа.и % на успешните многочастови импланти в 5-годишен период е 95,а не 85-такъв е % при едночастовите с натоварване веднага след имплантирането,какъвто случай беше споменат по-горе в темата.
Виж целия пост
# 12
Единственият имплантолог, когото познавам и знам, че е добре подготвен и с голям опит, е д-р Христо Христов от Гео Милев. Ето сайта му http://www.multimplants.com/main.php . Процедурата наистина е скъпа, дълга и болезнена, наскоро гледах репортаж за някаква дентална клиника по морето, където идвали чужденци хем на почивка, хем да си направят такива зъби на по-ниски цени. Гаранция наистина няма - преди манипулацията подписваш документ, с който на практика заявяваш, че поемаш всякаква отговорност за евентуалните последствия.
Виж целия пост
# 13
Единственият имплантолог, когото познавам и знам, че е добре подготвен и с голям опит, е д-р Христо Христов от Гео Милев. Ето сайта му http://www.multimplants.com/main.php . Процедурата наистина е скъпа, дълга и болезнена, наскоро гледах репортаж за някаква дентална клиника по морето, където идвали чужденци хем на почивка, хем да си направят такива зъби на по-ниски цени. Гаранция наистина няма - преди манипулацията подписваш документ, с който на практика заявяваш, че поемаш всякаква отговорност за евентуалните последствия.
Това е и моят зъболекар. Много е добър, взима скъпо и прескъпо, но пък прави чудеса  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия