Днес с какво ще сте облечени.

  • 2 456
  • 46
Бял къс потник с шпиц деколте.Дънки до коляното в светло синьо и с бяла чанта.Вие сте.
Виж целия пост
# 1
Нямам намерение да излизам днес и за това смятам цял ден да се мотая по пижама, която се състои от къси панталонки и тениска Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Къси панталони и тениска.
Ще си стоя у нас,защото имаме майстори. Laughing
Виж целия пост
# 3
В това горещо време гледам да имам колкот се може по-малко дрехи върху себе си.  Wink Не нося дори и сутиен. С розово потнице слилаво-жълти цветчета съм и къса дънчена пола. Бели чехлички и бяла чанта. А забравих и едно колие от перли в розово-лилавата гама.
Виж целия пост
# 4
къси бели панталонки и розова блузка - за вкъщи
ако излизам - ще сложа една бяла рокля на цветя.
Виж целия пост
# 5
Ами всъщност се чудя. newsm78

Пътувам за морето довечера и мисля да съм с дълги дънки, за да не ми е студено, все пак е през нощта....Но пък да не взема да умра от жега? Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Ами всъщност се чудя. newsm78

Пътувам за морето довечера и мисля да съм с дълги дънки, за да не ми е студено, все пак е през нощта....Но пък да не взема да умра от жега? Mr. Green
Няма да умреш от жега!!!!
По темата: днес съм на работа и съм с дънкова пола под коляното и кафяв потник!
Виж целия пост
# 7
нямам намерение да мърдам от къщи така че сигурно с една стара лятна рокля, лежейки пред телевизора Whistling
Виж целия пост
# 8
Днес съм на сватба, така че-официално.И на висок ток Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 9

И аз така смятам. Grinning Значи - дънки, потниче, дънково яке и сандалки. Crazy
Виж целия пост
# 10
С къси панталонки, потник и кецове. Отивам да превземам някакви незнайни баири и чукаци в някаква планина, още не са ме уведомили къде.
Много ми е топло, искам да ходя гола  ooooh!
Виж целия пост
# 11
бяла памучна рокличка с щампа,  дълга почти до коляното и никакво бельо Whistling
Виж целия пост
# 12
Дънкова пола, сива блуза със сребърни ивици.
Виж целия пост
# 13
Дълги светло сини дънки,които имат две парчета от светло-кафява кожа със щампа на тях,с потниче от две части-кафява и бяла и сандали от кафява кожа,която седи на люспи,като змииска Flutter
Виж целия пост
# 14
Днес съм на сватба, така че-официално.И на висок ток Crazy Crazy Crazy
Аз снощи бях на рожден ден,ама той беше като сватба 150човека,та още ме болят краката от високите златни сандалки,но...
Днес си ходя по бельо вкъщи,че съм самичка и няма да мърдам никъде
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия