хомеопатично лечение???

  • 1 847
  • 5
Какво е мнението ви за хомеопатичното лечение на вашите недоносени бебоци? Как лекувате по-4есто? Доверявате ли се или смятате, че традиционното лечение е по-подходящо?
Виж целия пост
# 1
Доверявам се, да, и дори го предпочитам. Така излекувахме ангина, когато Саши беше на 6 месеца. Гледам максимално да ограничаваме приема на антибиотици, все пак детето трябва да си изгради имунитет. То дано не се налага да се лекуваме, де...
Виж целия пост
# 2
Досега не сме пробвали хомеопатични лечение! Thinking Да благодаря на Бога децата ми рядко са боледували Praynig, но като цяло от нещата, които съм чела и чувала, съм останала с впечатлението, че няма нищо лошо, напротив...обаче трябва предписаното да е за конкретните симптоми и за конкретния човек, не да се приемат неща, помогнали на друг...
Виж целия пост
# 3
Да, предпочитам хомеопатичното лечение пред алопатичната медицина, но това е въпрос на избор, но и на препоръка на лекаря. Има заболявания, при които по принцип не би трябвало да се дават силни лекарства като АБ, но лекарите ги изписват, за да са сигурни. В тези случаи хомеопатичната медицина дава отлични резултати.
Виж целия пост
# 4
тук е различна като че ли хомеопатията, но е помагала на децата ми  Peace
Виж целия пост
# 5
Хомеопатия за деца http://www.lekar.bg/news-114/info-489   -5 причини, поради които хомеопатията трябва да бъде използвана за деца;Кои болести лекува хомеопатията?- Инфекции, Алергии, Тонзилит, Психични отклонения; Други проблеми, при които може да се помогне с хомеопатия;
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия