Спор за Хари Потър

  • 7 810
  • 135
Понеже около премиерата на последната книга, всички говорят за Хари Потър и неговата авторка Джоан Роулинг, спорим с моя приятел. Аз знам че тя е най-богатата жена във Великобритания в момента, по-богата даже от кралицата? Той твърди че не може с една книга да забогатееш толкова...
Виж целия пост
# 1
По богата е от кралицата, със сигурност. С една книга не може - с Хари Потър очевидно може.
Виж целия пост
# 2
Току-що по новините на БТВ казаха, че е по-богата от кралицата!   Crazy
Виж целия пост
# 3
Току-що по новините на БТВ казаха, че е по-богата от кралицата!   Crazy

Даммм, и по Нова го казаха.
Ей, колко е хубаво да имасх фантазия и да те влече перото. Sunglasses
Виж целия пост
# 4
да , по-богата е ...
и как свършва книгата , някой знае ли ?
 Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Понеже около премиерата на последната книга, всички говорят за Хари Потър и неговата авторка Джоан Роулинг, спорим с моя приятел. Аз знам че тя е най-богатата жена във Великобритания в момента, по-богата даже от кралицата? Той твърди че не може с една книга да забогатееш толкова...

не мисля, че е най-богатата жена.
от книга.. не знам дали може чак толкова да се забогатее, забогатява се от всичко, което 'обгръща' книгата, историята, героите.
аз не харесвам нито книгата, нито филмите, историята не ми е тръпка.
Виж целия пост
# 6
Няма да я прочета тази книга, няма, няма, няма!!!
О, как не понасям медийни герои, хеле пък в световен мащаб!
Виж целия пост
# 7
Може би получава процент авторско право от всичко използващо марката "Хари Потър" - а това не е търговия на едно две неща Simple Smile
Иначе който иска да разбере какво се случва накрая http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=1075058 и http://en.wikipedia.org/wiki/Harry_Potter_and_the_Deathly_Hallows (английското резюме)
Виж целия пост
# 8
Интересното е, че мацката пише книгата за Хари Потър и става най-богатата жена в Англия на 33 години, а преди това кротко си учителства /преподава френски език/!
Имаме шанс, дами!
 Peace
Виж целия пост
# 9
Да.
От самата книга може да е станала богата, но най-богата е станала от авторските права.

Харесвам и книгата, и филмите. То си личи  Laughing

Моля ви, не давайте линкове към резюмета на последната книга. Запазете моето и на останалите фенове удоволствие да я прочетем, без да знаем предварително какво се случва. Wink
Виж целия пост
# 10
Подкрепям. На 17 глава съм и ми е много мрачно, 16та беше ужасна...
Виж целия пост
# 11
Подкрепям. На 17 глава съм и ми е много мрачно, 16та беше ужасна...

Госпожице, на английски я четеш, нали?
Снощи ли си я купи?
Голяма тръпка ще да е било, а?
Виж целия пост
# 12
Кралицата, дали страда от факта, че е изместена  Laughing
Виж целия пост
# 13
Кралицата, дали страда от факта, че е изместена  Laughing

Що да страда? Може пък да се гордее с факта, че нейна поданичка ... и така нататък Laughing
Виж целия пост
# 14
Не съм чела книгата, но с ужасно неудоволствие изгледах, при това на кино, първият филм. Няма да се повтори и книгата явно няма да прочета. Сори. Много ми беше отегчителен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия