Красива ли е българката?

  • 13 988
  • 140
Как смятате? Мислите ли, че българската жена наистина е една от най - красивите? И коя що годе известна българка смятате за достойна представителка ( по отношение на външния вид) на нежната половинка от нацията ни  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Аз мисля, че е! Нагледала съм са на всякакви докато съм била в чужбина и съм се убедила, че българките са едни от най-красивите. И не е само мое мнение - и чужденци са ми го казвали Peace
Виж целия пост
# 2
За красивото, Е красива! Но има и различни разбирания за красота...някои момичета определено прекаляват с разкрасяването...и все по-млади за съжаление.. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Вижте българката по принцип е красива.
Но,напоследък все се замислям-защо виждаме толкова занемарени майки?
На детската кухня където ходя,съм се нагледала на майки с мръсни и напукани пети.Бррр.
И на не сресани,жени на които ноктите им са пълни с мръсотия.
Повечето с раздърпани анцузи и блузи с лекета все едно са 100-тна употреба.
Моля не ми казвайте,че нямат време.И аз нямам време,но гледам да съм в приличен вид когато изляза на вън. Wink

Известна българка-харесвам Камелия като визия.
Виж целия пост
# 4
Аз нямам голям опит - само гъркини съм виждала на живо  Sick
Красива е българката, да. Много красива дори...
Наресвам италианките, само на ТВ съм ги виждала, но са ми казвали, че съм виждала изключенията.
Виж целия пост
# 5
Мисля,че това са митове и легенди Mr. Green
Българката най-красива,българската природа най-красива....да бе, да!
Всяка нация си има красиви жени Grinning
Виж целия пост
# 6
Мисля,че това са митове и легенди Mr. Green
Българката най-красива,българската природа най-красива....да бе, да!
Всяка нация си има красиви жени Grinning

Вярно е, че всяка нация си има красиви жени, въпросът е коя има най - много... Иначе аз затова казах, че българката е една от най-красивите. Лично аз много харесвам и шведките като цяло  Peace
Виж целия пост
# 7
Всяка нация си харесва своето   Blush
Виж целия пост
# 8
Българката дали е красива?  newsm78 Няма грозни жени. Определено обаче си е въпрос на възпитание и навик да се стараеш да изглеждаш винаги привлекателно или поне естетично. За мен тази тема е доста обширна и би ми отнело часове да напиша точно това, което искам да кажа.
В общи линии от мои наблюдения: жени на възраст между 28-45 години са по-склонни (изключенията не ги броим) да  обръщат внимание на външния си вид. Повечето млади девойки (живея срещу училище) до 18 год. изобщо не са наясно що е то красота, което е минус във възпитанието.

Та...българката си е красива, но умее да се "окалпазява" всячески.
Виж целия пост
# 9
българките са красиви,но не може да се каже,че едва ли не сме най-касивата нация.по-скоро българките се открояват например от жените от западните нации по това,че са много поддържани,нагримирани,облечени с разни парцалчета по модата и т.н.тук от 10 метра като видиш някое момиче може да познаеш ,че е българка.просто поовечето хора не ходят по обяд с високи токове и наплескани с много грим.затова и чужденците като доийдат в БГ се удивяват.
Виж целия пост
# 10
Да,според мен българката наистина е една от най-красивите жени newsm03.Въпреки,че по нашите улици можеш да видиш както много добре изглеждащи и стилни жени,така и такива,които са затрили красотата си,докарвайки си визия на-най-меко казано-леки жени-да не бъда цинична Tired
Италиянките също са невероятно красиви,дори според мен водят в класацията за най-красиви жени Flutter
Ето един пример за красива и стилна българка Hug
Виж целия пост
# 11
И според мен българките като цяло са красиви  и слаби ,както и повечето славянски жени.Например на мен като бях за първи път в Париж ми направиха впечатление парижанки ,че като цяло са много стилни - в смисъл не толкова красиви ,с онази впечатляваща красота ,но с прическа ,лек и естествен грим и стилни тоалети - за разлика от провинцията.Друг е въпроса колко от тези,които са ме впечатлили са наистина французи и колко с друг произход,но това е цялостното ми впечатление.

В Бг е по друг начин - тук прелива от естествена красота,но тази стилност липсва.Според мен "проблема "при западните нации е ,не че не са красиви ,а по-скоро обезформени .Чувала съм не веднъж коментари ,че повечето като малки са красиви  и слаби,но като пораснат напълняват и и се обезформят.Моето мнение е,че всичко това идва от храната им,която е пълна с хормони.И действително децата  са сладки като кукли/ те по принцип всички деца са си сладки,но мисля,че разбирате какво имам предвид/.

Сега имам повече наблюдения върху англичани ,дори веднъж ме питаха как така тука момичетата са слаби и изглеждат добре и аз им отговорих - ами вижте в моята чиния какво има -салата , а вижте във вашата /меса ,но не примерно на скара ,а с пълнежи сосове и разни други калорични неща/ и това е всеки божи ден по закон.Не може примерно за вечеря да се яде салата или диня ,или кисело мляко .
Виж целия пост
# 12
Не повече от всички други нации.Виждам все повече дебели,безформени хора,резултат от свободните часове по физическо в училищата и заведенията за бързо хранене.Момиченца на по 12-13 със стрии и целулит,а какво става,когато порастнат и родят  #Crazy Сбръчкани лица и проскубани коси вследствие сценичен грим от най-ранна възраст поради налагания фолк-силиконов модел за красота.Липса на достатъчно самочувствие и достойнство да не подражаваме,а да имаме собствен стил и визия.Чужденците наистина се обръщат след българките,но не поразени от красотата ни,както обожаваме да си мислим,а защото такива екземпляри при тях се виждат главно в кварталите с червените фенери.Но на тях и без това им е казано,че идват тук на евтин и секс туризъм,така че нещата са наред.
Виж целия пост
# 13
Аз нямам кой знае какво наблюдение, защото не съм ходила много в чужбина, но там където съм била /само на 5-6 места в Европа/ мога да кажа че българките като цяло сме красиви жени. Виж моят мъж е пътувал по целия свят и казва че освен в България жените във Венецуела са също много красиви.
Виж целия пост
# 14
smiles искаше пример. Сетих се. Певицата Невена от Мюзик Айдъл. Много е красива...  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия