Въпроси за бойлери

  • 2 834
  • 4
Имам няколко въпроса , свързани с бойлери.Ще  трябва да си купим бойлер- хоризонтален(ще го монтираме  на стената над вратата на мокро помещение, което е в съседство с банята).Та- имам питане - как то4но се извършва монтажа на този тип бойлери , дали е устой4иво и надеждно това високо захващане, 4е малко ме е страх, 4естно казано Rolling Eyes).Моля , ако някой има снимка на монтиран хоризонтален бойлер, да  я  публикува Praynig
 Другото ми питане е  къде се продават бойлери ЕЛдом Инвест и ДИпломат и каква е разликата между тях newsm78
Предварително  благодаря за отговорите  bouquet
Виж целия пост
# 1
Устойството е надеждно, имаме такъв бойлер. Не съм виждала поставянето. Не се плаши.
Виж целия пост
# 2
Фабрично е предвидено бойлерът да виси на два броя метални уши.

Стената, на която е монтиран нашия бойлер (80 л), обаче е итонг.  Поради това е закрепен допълнително на още 2 места в стената, както и в тавана т.е. 4 дюбела в стената + 2 специални дюбела в тавана. Допълнителното укрепване е от типа "направи си сам". Познати монтираха по сходен начин вертикален бойлер заради стената от газобетон.

Много добре зареден магазин има на "Стамболийски", след мола вляво, ако идваш от "Възраждане", няма как да го пропуснеш (инфото е от преди около година). От 7-8 магазина само там имаше в наличност това, което търсихме: 80 л, десен монтаж, неръждаем водосъдържател. Иначе - с поръчка. От завода във Варна ни препоръчаха магазина.

"Дипломат" е търговска марка на "Елдоминвест" - за проточни бойлери.

Не забравяйте да предвидите разстояние около 40 см от стената (откъм капака на нагревателя).
Виж целия пост
# 3
Утре ще снимам и ще покажа!
Виж целия пост
# 4
Ние, след опит да взривим с бойлер нашия апартамент и на комшиите взехме проточен от който сме супер доволни Peace
Ето ти сайта-каквото решиш Wink:
http://www.flamina-bg.com/sub/products.html
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия