От Какво има нужда България?

  • 1 144
  • 26
Споделете, като изклю4им политици( адекватни разбира се- 4е от другите доста има) какво според вас и липсва на България за да е по-приятен живота на българина. Въпроса ми е по-насо4ен към повърхностните нужди на 4овека. Вие сте Hug
Виж целия пост
# 1
Съдебна система и качествен контрол по спазването на законите.
Виж целия пост
# 2
                  Чисти детски площадки.
Виж целия пост
# 3
от образовани българи

а българите имат нужда от повече спокойствие и уреденост в живота си ... да знаят, че има добри закони, и строги наказания, които веднага е изпълняват
Виж целия пост
# 4
по-добро здравеопазване, ....с тия талони и разни други простотийки, до гуша ми дойде , всеки път да се разправям... Tired
Виж целия пост
# 5
От по-малко хленчене и повече работа.
И по-малко "доброжелатели" отвън.
Виж целия пост
# 6
От българи с повече морал и самоинциатива  Peace
Не е много повърхностно, не е и материално, но мисля, че има ли ги тези неща, останалото няма да липсва  Wink
Виж целия пост
# 7
България има най-вече нужда от по-малко глупачки и глупаци, които да викат "Ти на мен акъл не ми давай, пари ми дай!"
Виж целия пост
# 8
по-добро здравеопазване, ....с тия талони и разни други простотийки, до гуша ми дойде , всеки път да се разправям... Tired

повярвай ми, нямаш от какво да се оплакваш.

от образование има нужда.

от повече самочувствие.

от по-малко чалга.
Виж целия пост
# 9
От по-малко гледане в чуждото канче и повече вяра, че можеш да направиш нещата в своя живот по-добри.
Виж целия пост
# 10
От по-малко хленчене и повече работа.
И по-малко "доброжелатели" отвън.

Уважаема,   bouquet
Виж целия пост
# 11
от Господ,
само той може да ни помогне!
Виж целия пост
# 12
Тотална промяна на манталитета!
Виж целия пост
# 13
От по-малко гледане в чуждото канче и повече вяра, че можеш да направиш нещата в своя живот по-добри.

 Peace
Виж целия пост
# 14
                    По-висок стандарт.
                    София определено има нужда от по-малко боклуци по улиците.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия