Родители в UK - 9

  • 20 861
  • 299
Бавно, но славно изписваме нашите темички  Flutter



Ето старите ни писания:
до мамите в Англия
Бъдещи и настоящи мамчета във UK
Бъдещи и настоящи мамчета в UK
Little Britain - тема ента
Little Britain - тема 5
Пижо и Пенда на гости в Кралството-тема 6
Козунаци и яйца се правят на Англйска земя-тема 7
Англйска тема-8
Виж целия пост
# 1
  bouquet
Виж целия пост
# 2
Алиса, благодаря за инфото, знам че не ги препоръчват тук, но с първата си бременност от бг си бях купила такъв и съм много доволна - прави те с 5 кг по-слаба а и така като се навираш в по-малки дрехи имаш стимул да не преяждаш и да сваляш кг. само че този моят се е разтегнал на талията вече и не върши никаква работа.
ти къде живееш между другото щом си близо? аз като си пооправи малката режима почвам разходки в bromley, около glades.

завиждам на тези, които ще си ходят. ние това лято ще пропуснем - с това малко бебе не искам да пътувам, а и на Жорко не му понясят много самолетите - едно, че не мога да го озаптя на едно място, второ - болят го ушите и много плаче ... иначе си гледам снимките от сл. бряг мин. лято и се депресирам ooooh!
Виж целия пост
# 3
Здравейте, момичета. И аз да се разпиша в новата тема.
Мери,  лек път в сряда и да си изкарате хубаво в БГ. Предполагам, че няма да има проблеми тогава с пътищата до летището. А колко време ще  останете?
stardust, и ние това лято ще пропуснем БГ. Живот и здраве догодина.
При нас беше кошмарно с тези наводнения. Обадиха се в петък от градината на Алекс, че искат да затварят по-рано и ако може да приберем децата по-рано. Беше някъде към 15.30. Аз веднага тръгнах за градината и стигнах след час и половина, а по принцип пътя ми е около 15 минути. По едно време доста се уплаших, защото водата покриваше гумите на колата, че и малко по-нагоре беше в един участък. Реших,че ще угасне и там ще си седя докато не се оттече. Ужасно. Звъня на мъжа ми и му казвам, че ако колата ми угасне насред наводнения път той ще трябва да прибере детето. А пък той ми казва, че няма как да излезе въобще от неговата работа, защото там пред тях е не река, а море и водата е до кръста. Пътят бил затворен вече , колите са били блокирали насред него и няма излизане. Дори не можа да се прибере вечерта. Какво преживях не е истина. Добре, че лека-полека се измъкнах от голямата вода, та стигнах до градината и си взех детето. Още съм под влияние на тоя стрес. Добре, че къщата остана суха и не протече вътре.
Виж целия пост
# 4
Да чукам на дърво при нас все още е добре и няма наводнения
Виж целия пост
# 5
Поздрави от 40+ градуса  Confused Такова нещо не си спомням; в Пловдив винаги е било напечено през лятото, но сега...

Сиеста следобед, и забавления след 8 часа вечерта... Mr. GreenНямам търпение за моренцето...

Малко слънце ви пращам!
Виж целия пост
# 6
Здравейте,момичета!Предстои ми да замина на работа във Великобритания-Мейдстоун и има много въпроси които ме вълнуват.Един от тях е- какви са цените там и с каква сума трябва да тръгна на първо време.
Виж целия пост
# 7
  bouquet
Тук в БГ вече обяда можем да си го приготвяме направо слагаш продуктите в някакъв съд - 5-10 мин на слънце и всичко е сварено:mrgreen:
Виж целия пост
# 8
И аз идвам да се варя в собствен сос при вас  Mr. Green Мъж ми търси да купи климатик за в къщи, но където се бил обадил, навсякъде портативните модели били свършили  Crazy
Бижу, кога идваш насам?
palominka, много ми е трудно да отговоря на този въпрос  Embarassed Виж колко ти е наема на месец, а за храна повече от 300 месечно не вярвам да похарчиш  Thinking За други глезотийки, предполагам като новодошла, няма да се нахвърлиш да пазаруваш, докато не се ориентираш в ситуацията и цените.
Виж целия пост
# 9
И аз идвам да се варя в собствен сос при вас  Mr. Green Мъж ми търси да купи климатик за в къщи, но където се бил обадил, навсякъде портативните модели били свършили  Crazy
Какъв портативен търсиш, може би имаш в предвид мобилни ли? Ако търсиш мобилен, виж тук http://www.changepartner.net/. Ако е това, бих те посъветвала да си вземеш AC 140 E, това е по-мощният модел. Тези климатици са с по-малка ефективност от стационарните и затова трябва да се вземе по-мощен. Аз си взех от тях за кабинета, за в къщи имам стационарни и работят на макс, че тук е горещичко Grinning.
Добре дошла тук, ще се пържиш яко, днес беше +43 до +45 градуса С  Mr. Green Пърженето е гарантирано  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Мацки имам една молба - дайте сайтове на реални/виртуални бебешки магазини в UK - искам да направя подарък и предпочитам да избера нещо там на място.
Виж целия пост
# 11
Идвайте на отдих, от утре голямо захлаждане до 35 градуса  Mr. Green

Мери ,не ми е ясно точно кога ще дойдем, септември сме на море в началото и после мъжът ми заминава, а ние ще отидем при него след няколко месеца. Даже и детегледачката ще вземем, за да мога да работя.  Само дето аз оглеждам къщи по 1200-1300 на месец, а той ми обяснява как в началото можело и в две стаи да живеем Sick

Виж целия пост
# 12


МомичЕта, да ме простите, чЕ ви нахлувам в темичката  Heart Eyes

Бихте ли погледнали темата за Лилибон и бебчето и в Клюкарника?
четох малко на диагонал, та не съм сигурна дали някоя от вас е отговаряла. Ако е така, моля за извинение   bouquet

Мислех си (затова и пиШа тук), чЕ бихте били мъничко по полезни от останалите чужбинки, заЩото бебчето и вероятно Ще се лекува в Англия...

Пожелавам ви хубав ден и благодаря  Hug   bouquet  bouquet Hug
Виж целия пост
# 13


МомичЕта, да ме простите, чЕ ви нахлувам в темичката  Heart Eyes

Бихте ли погледнали темата за Лилибон и бебчето и в Клюкарника?
четох малко на диагонал, та не съм сигурна дали някоя от вас е отговаряла. Ако е така, моля за извинение   bouquet

Мислех си (затова и пиШа тук), чЕ бихте били мъничко по полезни от останалите чужбинки, заЩото бебчето и вероятно Ще се лекува в Англия...

Пожелавам ви хубав ден и благодаря  Hug   bouquet  bouquet Hug

На мен ми отне малко време да намеря темата.
За ваше улеснение:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=209193.0

Виж целия пост
# 14
Мами, здравейте,

Понеже се надявам скоро да летим към Англия с бебчо, смятам да взема билети на Бритиш Еъруейз, искам да ви питам имате ли опит дали мога да взема столчето за кола вътре в салона, какви количества течности позволяват да се носят вътре, къде преобувате бебетата си и въобще каквото се сетите като полезна информация за полет с бебе. Искам да съм максимално добре подготвена.

Благодаря Ви!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия