Лечение на херпес?

  • 1 561
  • 4
Здравейте,интересува ме с хомеопатия може ли да се лекуват и двата вида херпес? Ще се радвам някой да сподели опит или поне каквото знае Hug
Виж целия пост
# 1
Мога да споделя как се лекува херпес с алое, с хомеопатия нямам опит
Виж целия пост
# 2
ако имаш желания,че се радвам да споделиш Peace
Виж целия пост
# 3
За херпесите, които излизат по устните, носа си имам няколко оръжия все от алое и използвам което имам - едното е крем с алое и прополис с който мажа херпеса, другите два са липс и спрей с алое и прополис. Гледам да усетя кога ще избие херпеса и да го напръскам или намажа с тези препарати още предварително, ако все пак избие използвам прополисовия крем или спрея. Зимата винаги използвам липса с алое и жожоба, защото ми предпазва устните и все по рядко имам проблеми от този род. Избие ли ми херпес, значи имунната ми зашита има нужда от подкрепа и вземам мерки , като любимите са ми гел от алое или едни капсулки с чесън и мащерка. Виж с другия вид херпес -Зостер нещата са малко по-сложни, в смисъл че е по-трудно лекуването и е болезнено, но аз имам един случай с майка ми. Беше изкарала веднъж херпес Зостер и след 2 години решило да я повтори. Тя усетила някакви познати симптоми и взела този спрей с алое и прополис и си напръкала гърба колкото можала. Интересното беше че там където се беше напръскала въобще не и изби херпеса, появиха се само няколко мехурчета. Изследваха и ги в поликлиниката и потвърдиха диагнозата Херпес Зостер. Този път обаче мина много по леко и в пъти по-малко болезнено. Естествено и давах и вътрешно да пие витамини, алое , прополис. Това е. Напоследък съм забелязала, че херпесите много много не ме обичат и по рядко се появяват.Нямат шанс при мен #2gunfire
Виж целия пост
# 4
Лекували сме си херпеси при хомеопат, но лечението зависи от най-различни работи и са ни предписвани различни лекарства (за мен и мъжа ми) - следователно е най-добре на специалистин да се отиде, да определи нужния илач.
Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия