Трансфонтанелна ехография- Варна

  • 4 984
  • 9
Здравейте,
Миналата седмица водих бебчето си на ТФЕ и резултатите бяха притеснителни... Искам ми се да получа и второ мнение от друг специалист. Моля препоръчайте ми такъв във Варна.

Мерси  Hug
Виж целия пост
# 1
Дано някоя мама с опит сподели.
Аз ли4но нямам представа.
А защо се прави това нещо?
Имали сте някакви съмнения или?
Виж целия пост
# 2
Ами педиатърът на детенцето ми каза, че го препоръчва превантивно. За съжаление първите резултати обаче им се сториха притеснителни и искат да го наблюдават и занапред. Не съм убедена колко добра беше ехографиската, а съм много притеснена и не искам да чакам. За това търся добър специалист, който да види снимките и да направи повторен преглед и да знам дали има или няма нещо нередно.
Виж целия пост
# 3
Не знам при кой лекар сте ходили, дъщеря ми се роди с тежка асфикция и я следихме до 6-7 месечна , докато вече лекарите се убедиха ,че последствия за здравето и няма от асфикцията . Ходили сме на 3 места за ехография при неонатолога който и беше и лекуващ в АГ , при доктор Желева в Детски център и при Балев в клиника Темелков , аз поне не знам за други  специалисти за ТФЕ във Варна , но сигурно в неврохирургия имат . Балев ми го препоръчаха от няколко места , д-р Желева ми я препоръча д-р Ралчева детски невролог, при който ходихме на контролни прегледи  . От майки който са имали сериозни проблеми с децта знам че истински добрите специалисти са в София , така че потърсете още едно мнение във Варна , но ако има нещо за притеснение търсете координати на добри специалисти в София за да се йхванат на време нещата или поне да се разсеят съмненият че има проблем , от наистина добър специалист . Във форума има координати , в под форума 'Деца с увреждания и хрон заб/я " може да намерищ най- много инфо , а и там майките са посещавали най-вече такива специалисти . Между другото на моя позната на недоносеното и дете неонатолога който го преглеждаше и лекуваше когато се роди в АГ му сложи диагноза при ТФЕ хидроцефалия , доц Балев в клиника Темелков отхвърли тази диагноза детето е на 2.5 години вече и е здраво наистина . Ако искаш координати някакви ще ти зипратя на лични .
Виж целия пост
# 4
Идете при доц.Балев! Ако има някакви съмнения, самият той ще ви насочи към София!
Виж целия пост
# 5
Идете при доц.Балев! Ако има някакви съмнения, самият той ще ви насочи към София!
И моят съвет е такъв.
Виж целия пост
# 6
От близки,които и двамата са лекари знам,че такъв специалист е доц.Балев!
Виж целия пост
# 7
Много ви благодаря майчета!!!  Hug
За Балев знам, че е добър за фетална морфология, не бях сигурна дали прави ТФЕ. Непременно ще се обадя утре за час.
Мерси пак и ни стискайте палци да няма проблем  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 8
телефоните в клиника Темелков са 600126 .За доц Балев се  запазват  часове предварително за следващата седмица звъни се в петък сутрин от 8 до 8.15 `ч .Може да отидете и без час знам че преглежда в понеделник и сряда следобед ако няма промени , но звънни питай точно отколко до доколко часа приема и кажи че сте за ТФЕ на бебе , Балев никога не връща пациенти дори и без час , но просто чакаш повече време, когато е за бебе момичетата на рецепцията влизат в положение и се опитват да те пуснат преди другите пациенти, но не винаги пациентите са съгласни  така че имай готовност за повече чакане . Аз ходех почти винаги без час, че много трудно се запазва час свършват веднага
Виж целия пост
# 9
За да си сигурна, че ще си запазите час, някой трябва да отиде на място, в клиниката, в петък преди 8 ч. сутринта. Има опашка и докато не обслужат всички изобщо не вдигат телефоните и не дават час по телефона. Ако остане някой час след опашката - тогава за тези по телефона.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия