Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 17

  • 17 377
  • 324
Какво е La Redoute, как става поръчването оттам, с кои карти, размери, описания, кога пристига поръчката и как и всичко, свързано с пазаруването от там:

http://www.pazaruvane.com/index_laredoute.htm



Предни теми:

Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 2
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 3
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 4
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 5
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 6
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 7
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 8
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 9
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 10
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 11
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 12
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 14
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 15
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 16
Виж целия пост
# 1
Запис Hug
Виж целия пост
# 2
Записвам се в новата тема, утре ще пускам първата си поръчка, за сега само за мъжа ми съм харесала разни неща... още не мога да се реша за мен...  Embarassed
Виж целия пост
# 3
Ух и аз чакам от 5-ти,ама като ви чета май никой още не е получавал от тази дата.
Виж целия пост
# 4
цък и от мен
аз пък днес пуснах и вече чакам  Tired
Виж целия пост
# 5
 Peace
Виж целия пост
# 6
Цъъъъък и от мене.
Момичета, аз няма да поръчвам засега, само ще ви чета.
Ако някой иска нещо да пита относно мейли на френски-да свирка, ама мога да отговарям само вечер след 19 часа, по принцип вече през деня си имам мое, лично ембарго. Crazy
Виж целия пост
# 7
nadi mishi най-накрая разбрах как се изчисляват цените
обяснила си го доста точно
Виж целия пост
# 8
 Hug
Виж целия пост
# 9
Хайде и аз да се запиша в новата темичка  Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
Бях решила да не поръчвам, но след като показахте толкова готини неща не се въздържах.
Виж целия пост
# 11
И аз си харесах разни красоти! Ще видим кой ще надделее аз или здравия разум!!
Виж целия пост
# 12
Хайде честита нова тема на вманиачените!  Hug

Тва нашето патологична шопинг обсесия му викат специалистите! Simple Smile

4-та поръчка завършвам и никога не мога да се успокоя докато не натъпча кошницата до 25 артикула, какво ми дойде до главата....Цялото семейство съм обзавела (засега виртуално, щото нищо още не е пристигнало). Плаша се вече.... Rolling Eyes Rolling Eyes

Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Хайде по-сполучлива откъм пощенски вълнения седмица да имаме! Hug
Виж целия пост
# 13
Аз твърдо няма да пазарувам повече, чак до наесен, искам малко да си позаредя кредитната карта.
Ай да видим дали имам воля? Flutter
Виж целия пост
# 14
Цитат
LaDiDa,  тъй като прочетох че вече втори път поръчваш спално бельо, предполагам си зпоозната с особеностите....та ако може да питам нещо...Smile
Каква е разликата между drap и drap housse? Нещо като обикновен чаршаф и чаршаф с ластик ли е? Ако е чаршаф с ластик, би трябвало да са размерите отговарящи на контура на матрака, така ли? newsm78
Те имат и някакви чаршафи, които слагат под завивката и така се завиваш с двете, виждала съм ги в хотелите в чужбина, малко изчанчена табота, ама традиции някакви в деко-то.... те как се наричат на френски и стават ли и за долен чаршаф....
Мислиш ли че си струва да се поръчва от там. Материята добра ли е? търся нещо като памучен сатен, но май цените в БГ на тези комплекти че дойдат по-добри..... newsm78
за мен категорично не си струва! На снимка изглеждат много по-добре отколкото на живо. Аз имам лека мания на тема спалньо бельо и трябва да призная, че колкото и невероятно да звучи, сатенирания памук на турската фирма Тач е доста добър като качество. Този спален комплект на Jalla излезе доста скъп за качеството, на което отговаря. Да не говорим, че цветовете изобщо не са така наситени като на снимката.  Цената му с намалението е 150 евро Tired и не е сатениран памук.
Иначе, drap e долен чаршаф: без ластик е. Моят матрак е с размер 160/195 и взимам размер чаршаф 240/300. Housse de Couette е плик за олекотена завивика. За същия размер матрак взимам 240/220 и taie d`Oreiller е калъфка за възглавница. От тях взимам 50/80.
Drap housse предполагам е долен чаршаф с ластик, но не съм на 100% сигурна. Аз такива не ползвам, затова не съм се интересувала.
В речника дават Drap housse: долен чаршаф, който се поставя като калъф върху матрак... newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия