Деца с очни проблеми-2

  • 15 168
  • 325
Ето че прекалихме и е време да имаме нова темичка Hug
Пак ще си говорим за нашите слънца,кой какво постигнал и на кой какво му предстои да постигне Grinning Heart Eyes

Стара тема!
Виж целия пост
# 1
Първа, първа.... Party Party Party
Виж целия пост
# 2
Щом ще се броим-втора Mr. Green
И се надявам вече да пиша по-честичко,а не само тайничко да ви чета Laughing
И нека всички дечица да са живи и здрави Praynig
Виж целия пост
# 3
Пу и аз да се заплюя.И аз само по прочитам тук и там но все  не пиша.Според някой от тук присъстващите съм била скрита лимонка.Да се уточним ,такос нещо няма. NaughtyНикъде не се крия и още по малко съм лимонка,по телесни форми по го докарвам на круша от едрите сортове. Crazy
Виж целия пост
# 4
Пу и аз да се заплюя.И аз само по прочитам тук и там но все  не пиша.Според някой от тук присъстващите съм била скрита лимонка.Да се уточним ,такос нещо няма. NaughtyНикъде не се крия и още по малко съм лимонка,по телесни форми по го докарвам на круша от едрите сортове. Crazy
Хаааааа,появи сееееее hahaha
Ами скрита си я,ама щом предпочиташ круша,добре Mr. Green Heart Eyes

Току що водих Вики на лекар,извадиха и конец,много плака детето ми Cry,ама мина Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Здравейте, отдавна не съм влизала във форума, ама все няма време, но да се похваля имаме напредък. От ходенето при д-р Топов и терапията с атропин, Кати от 0.1 качи на 0,3 зрението  на слабото око за 4 месеца. Топов не дава големи надежди заради възрастта, но и това е страшен напредък. Сега пак почиваме един месец и после пак на атропин.... Поне още малко да качим зрението и друге не искам.
Виж целия пост
# 6
Здравейте  Grinning Бройте ме и мен!

Щом трябва в нова темичка ще бъдем, важното е да сме заедно и да сме все така задружни. Да се подкрепяме и помагаме с каквото можем, а най-вече да си споделим и да ни олекне от този така труден живот!

Благодаря Ви че ви има  Hug
Виж целия пост
# 7
Здравейте, отдавна не съм влизала във форума, ама все няма време, но да се похваля имаме напредък. От ходенето при д-р Топов и терапията с атропин, Кати от 0.1 качи на 0,3 зрението  на слабото око за 4 месеца. Топов не дава големи надежди заради възрастта, но и това е страшен напредък. Сега пак почиваме един месец и после пак на атропин.... Поне още малко да качим зрението и друге не искам.
Хеййй,здравей Hug
Радвам се че имате напредък,може да не дават надежда,но повярвай ,никой не знае как ще реагира дете,те са непредсказуеми Peace
Виж целия пост
# 8
Привет отново от мен Наталия!Радвам се че взехте мнение по проблема ми и специално на теб "Вики и мама".Относно вашия въпрос общо взето д-р Топов на които се доверяваме напълно потвърди диагнозата на друг лекар.Претесненията ни са не толкова самата опереция колкото резултатите със зрението на детето след нея.Според доктора неможе да се каже нищо за състоянието на окото преди оперативна намеса защото става на в$прос за вродено заболяване(катаракта), т.е. не се знае какви са причинителлите на заболяването и защото неможе да се види какво има зад ретината.Става на въпрос за състоянието на някакъв нерв които сварзава окото със главния мозък.Неизвестното плаши!!!Ти сигурна ли си че няма да има проблем за здравото око?!Моля за повече мнения и от потарпевши! neven_cecov_@abv.bg ако някои иска да ми ми пише лично!
Виж целия пост
# 9
Здравей отово Наталия Hug
Аз общо взето говоря и от името на потърпевша,с тази разлика ,че при моето дете има освен вродена катаракта ,има и ред проблеми навътре в задния очен сегмент.Затова като потърпевша ти казвам,че има начини да се види ,през мътни очни среди,състоянието на вътрешността на окото,това са изследвания като: ехография В и евокирани зрителни потенционали,за второто,ако посетиш д-р Константинов в клиника Ден на ул. Росица в София,ще те изпрати,естествено поискай Wink
Иначе съм сигурна ,че няма да засегне и второто око,ако разбира се е само катаракта Peace
Виж целия пост
# 10
Здравейте мами и от мен   bouquet

Запис в новата тема  и искам всеки ден по едно малко чудо за всяко едно от нашите деца  Heart Eyes  Peace

Вики пак се е представила отлично-браво на нея !  И детенцето на кати_к  също се справя страхотно! Въобще - тема на отличници!  bouquet
Виж целия пост
# 11
gudzy Чесстит празник миличка!   bouquet



и пази малкия че сватята е дзвер  Wink  Whistling
Виж целия пост
# 12
Здравейте и от мен в новата тема.Добре че ме светна мама на Вики хич ме няма в тези жеги.МНОГО СЕ РАДВАМ ЗА ВСИЧКИ ДЕЧИЦА КОИТО ИМАТ НАПРЕДЪК  в лечението.От понеделник излизам в отпуск и не зная къде да се дяна.Ще водя Мария на преглед и ще Ви пиша след това.Да ви почерпя всички по едно кафе за събуждане а може и по едно коктелчеееееееееее..
Виж целия пост
# 13
Ооооо баба ни, откри ли ни най-после???  Laughing Laughing Laughing Добре дошла! Липсваше ни....  Hug
Виж целия пост
# 14
Запис и аз тук:)
 Crazy
Оф, само ви чета момичета, нямам време да пиша......на работа съм, по огледи ходя, луднах вече Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия