Ще пускат 4400 по БТВ

  • 2 849
  • 30
Знам, че повечето от вас са го гледали. Та въпроса ми е -сравнявате ли го с LOST, колко сезона е по колко серии, за да се подготвиме ние, които не сме го гледали.
Виж целия пост
# 1
и аз се заинтригувах...наистина ли прилича на Изгубени?
Виж целия пост
# 2
Гледала съм 4-5 епизода от първия сезон, после не знам какво става, но много ме беше шашардисал. По-кэсно гледах ЛОСТ - ЛОСТ е впечетлителен, но не ми беше толкова  интересен, колкото 4400 Rolling Eyes Сигурно зависи кой от двата гледаш първи, така че на вас може и да не ви е толкова странен Laughing
А кога го пускат? Искам пак да го гледам Grinning
Виж целия пост
# 3
Много е интересен!  Peace
До сега са излезли 3 сезона, всички серии съм гледала.
Виж целия пост
# 4
Днес излиза 5-та серия на 4 сезон.
Любим ми е, но не бих го сравнила с Лост, по-скоро е подобен на Герои.
Виж целия пост
# 5
Току-що пак пуснаха рекламата по БТВ -започва от 13 август. Вие ме убихте с тези 5 сезона. Ако го дават по един епизод седмично ще има да го гледаме ... години. Май по- добре да почна да го свалям от интернет. Ама като започна да гледам по 5-6 епизода на ден в главата ми става Shocked
Виж целия пост
# 6
Четвърти сезон тече в момента в щатите, а днес излиза 5-та серия.  Peace
Виж целия пост
# 7
Всъщност сезоните са 3, сега излиза четвъртия, но е още в началото. А първия сезон е 5-6 езпизода, ако правилно си спомням. На мен много ми харесаха първтие два сезона. Третия по-малко, а последния не ми харесва - чудя се кой болен мозък измисля такива глупости, но го гледам вечер за приспиване. И не прилича на Лост.
Виж целия пост
# 8
Много ми харесва този сериал . Различен е от Лост , но в никакъв случай не е по-безинтересен. Даже Изгубените взеха да ме отегчават по едно време , а 4400 не .
Виж целия пост
# 9
кажете , в общи линии, за какво се разказва, защото аз и рекламата даже не съм я виждала...
Виж целия пост
# 10
За какво иде реч в най-общи линии?
Виж целия пост
# 11
4400 е супер, но наистина в началото е по-интересен, а в новите епизоди вече малко си го изсмукват от пръстите и става тъпичък
иначе е по-интересен от лост и  не е толкова страшен
с няколко думи:метеорит лети към земята, но вместо метеорита да заличи живота от земята  се оказва че в сиатъл се появяват 4400 души, изчезнали през различни години в миналото от различни точки на земята, появяват се без спомени и без да са остаряли изобщо
някои развиват свръхспособности, по-късно става ясно кой ги е отвлякъл, кой какви способности има, защо се появяват точно в сиатъл и т н
Виж целия пост
# 12
Не съм гледала нито една серия, но сестра ми е луда по този сериал и каза, че бил много по-интересен и готин от Лост. С нетърпение чакам и аз да го гледам Simple Smile
Виж целия пост
# 13
А с метеорита какво става, блъска ли се в земята?
Виж целия пост
# 14
Не, метеоритът всъщност са хората. Не помня добре, но сблъсък нямаше със сигурност. Леле, това съм го гледала преди 2 години и половина Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия