За VIP сектора в 1 АГ"Света София"

  • 4 918
  • 15
Моля мамите които са били във Vip стая да споделят с какво е по-различно от отделението.
Сега съм в чуденка искам Vip,но не искам да оставам сама в стая.
Виж целия пост
# 1
Със сигурност аз не съм най-компетентна, защото не съм лежала във ВИП - стая там. Обаче миналия Петък бях на оглед на болницата (от Училището за бъдещи родители). Това отделение ми хареса.
1. Не си сама. В стая има по две жени ( за 30 лева на ден).
2. Не е нищо луксозно. Нормално е, но е по-просторно (аз мога да сравня само с нормална стая в Шейново).
3. Има две легла, телевизор, хладилник, маса с два стола, на която ти сервират храната, нощни шкафчета.
4. На две стаи (т.е. на 4 жени) има една баня с тоалетна между двете стаи.
5. Бебетата са при майките, но не е някакъв ужас и рев. ако искаш, може да ти го носят и само за кърмене.
6. Сектора е на съвсем отделен етаж (пети) и режима за посещения е по-свободен.

Аз бих си платила за ВИП - стая. Успех!
Виж целия пост
# 2
Наскоро родих там.
Първо нямаше места във ВИП стаите и лежах един ден в отделението, което е за всички. При първата възможност - на втория ден се преместих в двойна стая на 5 ет. Разликата е ОГРОМНА, включително в отношението на персонала. Заслужава си.

Леко раждане!
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви за отговорите момичета!
Виж целия пост
# 4
 Преди 20 дни родих там и бях в обикновеното отделение в стая с три легла.Персонала беше перфектен без да съм дала и лев.така , че вип-а си е малко глезотия без много смисъл.Единственото предимство е ,че имаш малко телевизорче с прескачащ екран и близките ти с повече време при теб.
Виж целия пост
# 5
Аз родих преди 3 месеца там. В началото въобще не съм мислила да си вземам VIP стая, но в деня на раждането се оказа, че има свободна и така се оказах на 5-тия етаж. Моето раждане беше трудно и възможността близките ми да са почти непрекъснато до мен в този момент беше супер. Бебчо ти го докарват в стаята и е с теб през цялото време, ако искаш. Като цяло отношението на персонала е доста по различно  Simple Smile
В стаите са само по две жени (плюс екстрите - телевизор, хладилник, носят ти храната в стаята). Т.че аз въобще не съжалявам, че си взех такава стая  Peace
Виж целия пост
# 6
Мерси за инфото,и на мен може би ще ми е от полза!
Виж целия пост
# 7
Сестра ми роди преди три месеца и беше във ВИП стая, последните мои спомени са от преди 5 години, от нормална стая. Зависи какво искаш. По принцип момичетата са ти написали има разни дребни екстри и удобства. Телевизор и хладилник. По мое време още стаите бяха по три легла и между две стаи има баня с тоалетна. Бебетата и в нормалната стая и в ВИПа са си при майката, доколкото знам ако помолиш ти взимат бебето за през нощта \ и май на секциото, ги взимат първия ден така или иначе\.
Успех каквото и да решиш!
Персонала поне преди беше навсякъде много любезен и отзивчив, сега сестра ми също нямаше оплаквания!
Виж целия пост
# 8
Родих там преди 3 седмици, бях в самостоятелен ВИП.
Предимствата за мен са:
- не е нужно да се съобразяваш с никого, аз например 1вата нощ след раждането изобщо не можах да заспя заради абоката ( беше ми много неприятно, имам страх от игли) и си седях на светната лампа и четох книга, което нямаше да стане ако имаше и друг в стаята
- банята е хубава и е на една ръка разстояние, което е много важно, особено ако ти е било тежко раждането и ти е трудно да ходиш. Моето не беше тежко, но все пак ми беше много лесно да направя две крачки и да се измия, да се къпя когато и колкото искам. А и обикновено след раждане се сдобива човек с хемороиди и честно казано е по добре да се избягва тоалетната хартия, а да се използва душа ( малко неприятна тема, но това е живота) Embarassed
- свиждането във ВИП-а е от 1300 до 1800, т.е. мъжа ти може да е с теб през половината ден

Персоналът беше много любезен, не знам дали заради ВИП-а или заради нещо друго. В заключение не съжалявам за нито един платен лев.
Виж целия пост
# 9
Добре, обаче защо в сайта им пише, че струва 120лв. на ден тази стая?
Виж целия пост
# 10
Двойната ВИП стая е 30 лв на ден, ако не се лъжа единичната е 75 лв. А 120 лв мисля, че е цената на ВИП апартамента.
Виж целия пост
# 11
Аз ползвах Вип стая в Света София след като родих. Бях сама в стая.Условията за мен са добри - на разположение имах най-важното собствена баня/тоалетна,телевизор, хладилник, шкафче и т.н. Бебенцето беше при мен през цялото време, близките ми идваха, когато си пожелаех и отношението на всички беше перфектно. Цената беше75 лв на вечер преди 2 години.
Останах наистина доволна Hug
Виж целия пост
# 12
Аз родих преди 4 месеца в "Света София" платих си само за вип раждане т.е. не раждах при останалите което е супер струваше 100 лева след което ме преместиха в стая в която нямаше баня и тоалетна защото нямаше никъде места и тези стаи бяха за спешни случаи. Имах трудно раждане и както всики ми се налагаше честото ползване на банята а ние ползвахме тази в която ходеха родилките не беше лукс даже беше мизерия но въпреки всичко аз си изкарах много добре стаята ми беше точно срешу родилната зала. Родих с всики момичета които идваха за 4 дена отношението също беше много хубаво не ни носеха храната но и да я бяха носили едвали щяхме да ядем там и по цял ден бяхме на вън. Сега го мислиш и аз правех така но след като родиш ако не си много капризна можеш да изкараш на всякъде дните в родилния дом. Телевизор определено не ни трябваше защото си говорехме по 24 часа почти не спах там. Толкова бързо минават дните че воабще не съжелявам че не бях в вип стая.
Виж целия пост
# 13
Ползвах ВИП двойна стая - и останах доволна . Чувствах се сякаш не бях в болница - самостоятелна баня , бебето беше при мен , режима на посещенията беше много свободен , отношението на персонала много добро - неща , които за мен бяха важни .  Hug
Виж целия пост
# 14
Аз бях в единичен ВИП и много ми хареса.Условията не са лукс,но на мен ми хареса,че бях сама,че имах собствена баня и тоалетна,че ми караха бебка,че можеше по всяко време при мен да дойде някой близък-без да пречи на някой.
Цената преди 7 месеца беше 75 лв на ден
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия