Какъв е този вирус

  • 2 869
  • 21
Вече съм отчаяна отново сме болни този път с диария, повръщане и Т.
Отгоре на всичко преди 5 дена ни биха ваксина за 3те шарки, а и може и от нея реакция да стане и тогава ще се побъркам вече.
Някой минал ли го е този вирус какво пиехте  и за колко време имаше подобрение??
А и не иска нито лечебна хумана, нито нищ за ядене Confused
Виж целия пост
# 1
Миналата седмица синът ми го прекара с много повръщане, температура вдигна само два пъти. Свещичките против повръщане не свършиха работа и педиатърката му сложи инжекция Деган, за температурата - Ефералган свещички, давах му и вит.С. Цяла седмица беше на диета и от събота вече се върна към нормално хранене.
Виж целия пост
# 2
ох направо не съм на себе си от притеснение вече Confused
Виж целия пост
# 3
Непременно и веднага на лекар трябва да се покаже детето.
Най-голям проблем е обезводняването.
Трябва да пие вода - на малки интервали по малко с лъжичка (за да не повърне изпитото).
За диарията - прахчета (след консултация с лекар).
Виж целия пост
# 4
Здравей!
И ние се мъчим вече цяла седмица.Дори направихме обрив от същата ваксина вчера.Ива е на 1г.и 2месеца.Само солети ,бисквити,сухари и лечебна хумана яде миличката и е непрекъснато гладна.Ако искаш виж в аптеката за разстройството normoflor - от него съм най-доволна.
Бързо оздравяване!
Виж целия пост
# 5
Разбира се, че сме се консултирали с доктор пиеме Ентерол, смекта , нещо против обезводняване, свещички Ефералган и свещички срещу порвъщане.
Виж целия пост
# 6
И малката от няколко дни е с диария, която започна с висока температура. Не се храни с почти нищо няколко дни. Давам й Ентерол с спринцовката от нурофена, защото не иска да го пие, дори повърна няколко пъти. Добре че днес с голям зор изяде няколко картофчета. Надявам се да се оправи - много се притеснявам.
Виж целия пост
# 7
София го изкара миналата година. Пи "Деган" за повръщането.
Виж целия пост
# 8
Бебка в момента е болна. Снощи стигнахме чак до спешното. Изведнъж започна да повръща и не можахме да овладеем повръщането почти до сутринтта. Само свещичките ни помогнаха. Две през два часа и после ефералган за температурата. Сега и назначиха ампицилин инжекции три пъти на ден. Вече е по-спокойна!
Важно е да овладеете повръщането да не се обезводни, защото е много опасно. След като повърне много изчаквате поне половин час без да давате нищо и тогава започвате през 5 минути чай от гьозум, преварена водичка, хидрасек - прахчета или каквито са ви назначили.
Аз снощи бях в паника. В спешното беше пълно с дечица, на системи, повръщане и разстройство. Дано по0бързо се оправите и се успокоите, че напрежението е ужасно  Heart Eyes !
Виж целия пост
# 9
Вече съм отчаяна отново сме болни този път с диария, повръщане и Т.
Отгоре на всичко преди 5 дена ни биха ваксина за 3те шарки, а и може и от нея реакция да стане и тогава ще се побъркам вече.
Някой минал ли го е този вирус какво пиехте  и за колко време имаше подобрение??
А и не иска нито лечебна хумана, нито нищ за ядене Confused

Намери моята тема " Какъв е ози вирус бе?" и "Къде да го водя?" - с моя син беше много страшно тазгодишното вирусно преживяване. Слава Богу се оправяме.
Виж целия пост
# 10
Миналата година през 2 седмици го карахме, веднага след морето и след това след 2 седмици.
Това е най- големия ми кошмар, дано не се повтаря, че е страшно.
Първия път ни помогна много един разтвор-ГлюкозаV още нещо, за обезводняването.
Давах по 1 с.л през 5 минутки, та малката живна, иначе искаше много да пие сок, вода, но повръщаше веднага.

Нито ядеше, нито  можеше да пие, милата не и беше лесно, но  мина.
В петък ми вдигна температура и цала нощ и цял ден почти веше на легло, но се оправи слава богу.

Питайте педиатъра ви за този разтвор, смятам, че прави чудеса в такива моменти.
Ако някой се интересува, ще се поразровя да видя как се казаше точно.
Виж целия пост
# 11
Миналата година през 2 седмици го карахме, веднага след морето и след това след 2 седмици.



Струва ми се,че този вирус си идва от морето  Confused

Мимка,дано бързо се оправи малката  Praynig
Виж целия пост
# 12
Зарежи Ентерола и Смектата. Давай Хидрасек! Ако докторът ви не го е чувал, занеси му малко инфо и той да прецени нещата. Много по- добро лекарство е според мен; на моето дете действа безотказно.
Не насилвай детето да яде. Вагното е да го наливаш буквално с течности, даже и ако повръща всяка капка вода. При тези вируси най- страшното е обезводняването.
Миналата година моята изкара два пъти такъв вирус. Един ден беше акала до обяд повече от 20 пъти. Лекарката се ошашка, но детето си пиеше постоянно вода и не се наложиха системи.
Виж целия пост
# 13
Бебата пак започна да повръща. От вчера сутрин не беше повръщала. Сложих и свещичка. Знаете ли за колко време спира повръщането?
Виж целия пост
# 14
Миналата година през 2 седмици го карахме, веднага след морето и след това след 2 седмици.



Струва ми се,че този вирус си идва от морето  Confused

Мимка,дано бързо се оправи малката  Praynig
Има нещо вярно.
И при нас вируса тази година дойде от морето, както и миналата по същия начин.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия