За колко време става готова цитонамазката?

  • 37 379
  • 12
За колко време излизат резултатите от цитонамазката?
Виж целия пост
# 1
зависи къде я правиш,моята ми я взима гинекологът в кабинета,но я носят в болницата и затова става след 1 седмица
Виж целия пост
# 2
И при мен става zа около седмица.
Виж целия пост
# 3
за седмица е стандартния срок
Виж целия пост
# 4
ЧАКАХ ДВЕ СЕДМИЦИ БЛИЗО.
Виж целия пост
# 5
аз като съм носила за изследване цитонамазка резултата излиза след около 2-3 часа
Виж целия пост
# 6
Скоро си дадох за изследване цитонамазка в МЦ"Лора".Резултатите бяха готови на следващият ден.
Виж целия пост
# 7
Ауу, моята къде ли е носила цитонамазката......Може би в някоя френска лаборатория.... newsm78
Виж целия пост
# 8
Преди седмица си правих цитонамазка. Гинеколога ми приготви , там всички стъкла, и ми каза да я занеса в еди коя си лаборатория. Там ми казаха да отида след 1ч. и половина. Възможно ли е да трябва нещо да престои пробата и да не е направено както трябва изследването?
Виж целия пост
# 9
Ами предполагам, че е въzможно. Аz никога не съм си носила сама пробите в лабораторията. Може би и zа това продължава при мен няколко дни.
Виж целия пост
# 10
За  моята чаках  2-3  дена  .Мисля  че е  нормално  да се  чака  тк се правят посявки...  Явно всяка лаборатория  е индивидуална   Hug  bouquet





Виж целия пост
# 11
Когато аз си правя цитонамазка ,нося посявката в една и съща лаборатория.Резултатите излизат до час-час и половина.
Виж целия пост
# 12
Днес ми взеха пробата, утре ще е готова.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия