Къде на хладно в планината уикенда?

  • 1 894
  • 11
Вече където и да отидем умираме от жега, да не говорим за бебка. Ходим на язовир Сопот но и там е страшна жега. Ако знаете някъде по планините хотели, хижи и други подобни места, където да е хладно, моля да споделите, все ми е едно дали ще е Пирин, Рила или Родопите... Hug Ако може просто да е високо и да е гора, и да се стига до там с джип
Виж целия пост
# 1
Витоша, но откъм Кладница нагоре има мнооого сянка, рекичка места за пикници ...
Виж целия пост
# 2
Със или без преспиване?
Виж целия пост
# 3
Миналата седмица ходихме на разходка из Боровец. При положение, че в София не се дишаше, там беше доста хладно, да не говорим, че като се качвахме с лифта до Ястребец, направо си беше студено горе, хем бях с дълъг ръкав.
Иначе си мисля, че навсякъде по планините е хладно.
Виж целия пост
# 4
Миналата седмица ходихме на разходка из Боровец. При положение, че в София не се дишаше, там беше доста хладно, да не говорим, че като се качвахме с лифта до Ястребец, направо си беше студено горе, хем бях с дълъг ръкав.
Иначе си мисля, че навсякъде по планините е хладно.
Peace

Бих добавила и Мальовица. Е много ми харесва там и наистина е прохладно, дори когато времето е много горещо в останалата част на страната. Пътят до хижата не е труден и е много приятно.
Виж целия пост
# 5
Миналата неделя бяхме на Боровец. В 22.30ч вечерта термометъра показваше 25 градуса. През деня се качихме до вр. Мусала и отново беше горещо. Но през нощта в хотела поне се наспахме на хладина. Утре заминаваме на Мальовица, надявам се поне през нощта да е хладно. Обичаме да ходим на Мальовица, атмосферата е много приятелска и уютна. Доколкото на Боровец цари снобизъм и е пълно с народ.
Виж целия пост
# 6
E, сега през лятото не е така. На Боровец почти няма хора и е спокойно и приятно. Поне според мен.
Виж целия пост
# 7
Да беше видяла миналата събота какво беше. 2 часа обикаляхме, за  свободна маса. Имах усещането, че съм на Златните.
Виж целия пост
# 8
На Туричка черква в Пирина. Прохладно е има хотелчета и с джип няма проблем да се стигне.
Виж целия пост
# 9
Да беше видяла миналата събота какво беше. 2 часа обикаляхме, за  свободна маса. Имах усещането, че съм на Златните.
Peaceсъщата история и бях толкова ядосана,че направо накрая не ми се сядаше никъде.Навсякъде имаше скандали по обслужването, самите кръчмари не са очаквали такъв наплив.В неделя в двореца даже нямаше минерална вода в кафето,а 5-6 сокчета и фанти от 0,5 мл.През деня е горещо в самия курорт.Ние също се качихме на Ястребец и там беше топло доста.Само през нощта става малко по-хладно от София!
Виж целия пост
# 10
Преди малко се прибрахме от Мальовица, там е доста хладно като се скрие слънцето.
Виж целия пост
# 11
Някой следващ уикенд пробвай на язовир Батак - там има хубаво вилно селище - "Дъното" /на брега е и сред борова гора/. Само резервирай по-отрано, че уикендите са пълни
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия