Mr. Bricolage срещу Praktiker

  • 2 226
  • 12
Чудя се къде е по-изгодно. Нямам време да обикалям, и реших да пусна едно "проучване" във форума Simple Smile Моля ви да ми споделите впечатления, не само от цени, но и от качество разбира се.  Peace
Виж целия пост
# 1
Не гласувах, защото някои неща са по-изгодни в Практикер, други в Бриколаж, отиваш, гледаш, сравняваш и избираш.
Виж целия пост
# 2
Много зависи какво искаш и какво търсиш - понякога е по-добре да отидеш в Практикер, друг път в Бриколаж ...  Tired
Зависи!
Виж целия пост
# 3
Не гласувах, защото някои неща са по-изгодни в Практикер, други в Бриколаж, отиваш, гледаш, сравняваш и избираш.

Така е, гледаш това което ти трябва в единия и сравняваш с другия, не само цена, а и производители, гаранция (ако има) и т.н.  Peace
Виж целия пост
# 4
Аз съм ЗА Брикоаж, макар да се съгласявам с дотук написаното.

Практикер е зареден с много откровено китайски стоки, изборът е по-малък, а цените сякаш по-високи.
Да не говорим как им куца ослужването, имах и стара тема по въпроса Twisted Evil
Виж целия пост
# 5
И на двете места е ужасно скъпо.. като започнеш от дюбелите и завършиш с обзавеждане за баня .. Последното което ми направи силно впечатление е една етажерка за баня аз я взех за 20 лв, в Бриколажа беше 29 същата марка и модел
Виж целия пост
# 6
И на двете места е ужасно скъпо.. като започнеш от дюбелите и завършиш с обзавеждане за баня .. Последното което ми направи силно впечатление е една етажерка за баня аз я взех за 20 лв, в Бриколажа беше 29 същата марка и модел
Мдаааа, а моите плочки за баня, които купих по 16лв/кв.м, в Брикоаж ги видях по 36лв
Виж целия пост
# 7
И двата магазина са скъпи, но ако си закъсал в 8 вечерта за нещо дребно, отиваш там.
Виж целия пост
# 8
Мен по-скоро ме влече това, че всичко е на куп, но явно по-добре да се пообиколи малко....
Благодаря ви!
Виж целия пост
# 9
Много е относително.
Миналата година, когато правихме ремонт посетихме Mr. Bricolage и си харесахме доста неща, копито например бяха по-евтини отколкото във Враца, но се оказа, че ги има само изложени, а в наличност ги няма Rolling Eyes
От Пркатикер си купихме неща, които отново бяха по-евтни, отколкото във Враца.
Виж целия пост
# 10
Мен ако питаш в провинцията всичко е по-скъпо. Аз също съм от враца, но живея в сф от 2г, преди това бях 5г студентка в русе, та - в софия има много скъпи неща, но има и доста по-евтини. В смисъл едно и също нещо в софия се оказва по-евтино отколкото в провинцията (е стига да не е произведено в дадения град). Лошото на софия е, че тук разходите за транспорт, наеми, заведения излиза по-скъпо.
Виж целия пост
# 11
Бриколаж няма в Търново,но определено в Практикер е скъпичко.
Аз пък купих детска седалка за тоалетната-за смешните 2.50 лв,от най-обикновен магазин.В Практикер бяха по 11 лв абсолютно същите  Shocked


Практикер е зареден с много откровено китайски стоки
Peace
Виж целия пост
# 12
И двата са изключително скъпи и реално няма кой да те консултира за нищо. Така наречените "консултанти" отбират по-малко от клиентите.
Мъжът ми пазарува същите стоки от един магазин в Орландовци на доста по-ниски цени. Ако те интересува точното име и адрес довечера ще го попитам
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия