Срещааа, горещааа в края на седмицата?

  • 4 319
  • 96
За да не ме изпревари Вълчо с тази тема /че иначе ни пуска отделна, за да не му спамим седмичната  Mr. Green/ и понеже се отвори дума за среща, та казвайте!

Кога да се видим?

Предвид жегите съм посочила само вечерни варианти /примерно 18 или 19 часа/, но ако има желаещи за по - ранни часове, ще променя анкетата.

Аз ще пристигна в София в петък или в събота до обед.
Но ако решите, че искате среща в петък вечер - ще гледам да се класирам. Ако не успея - без мен, ще наваксам друг път.

Моля, казвайте и КЪДЕ да бъде срещата, както и предпочитан час.
Аз съм за китайски, събота или неделя, към 18 часа  bowuu

Хайде, вие сте!
Виж целия пост
# 1
Събота вечер Peace-все едно ми е къде,защото пия чай и минерална вода и не ям. Joy
Виж целия пост
# 2
Няма ли да те дразним?
Защото ако сме на китайски, адем здраво. Поне аз и Ия  Mr. Green

П.П. Емия, гласувай.
Виж целия пост
# 3
Аз гласувам за събота вечер. Ям и пия, затова се радвам на идеята с Китайския.
Виж целия пост
# 4
Гласувах-първа!
Няма,ако реша да не ям,нищо не може да ме разколебае.Това не трябва да ви е грижа.
Виж целия пост
# 5
гласувах за петък, защото в събота съм на сватба...
освен това, когато и да е срещата, ще съм с дете, защото татко ни го няма и няма кой да я гледа
Виж целия пост
# 6
гласувах за петък, защото в събота съм на сватба...
освен това, когато и да е срещата, ще съм с дете, защото татко ни го няма и няма кой да я гледа

еее,хайде тогава в петък,склонна съм да си променя мнението
Виж целия пост
# 7
И за мен е все едно дали петък или събота.
Но по-рано гласувах за събота.
Виж целия пост
# 8
Петък не - защото Бим-бам не може.
Виж целия пост
# 9
aз гласувах за петък, но смятам че е по добре да се съобразим със Бим Бам, понеже тя идва от по далече. Софиянки сме по лесни. СЪбота вечер, може да успея, зависи кога ще трябва да пътувам.
Виж целия пост
# 10
И аз гласувах егоистично за събота вечер  Wink
Но пак ви казвам, ако се уговорите за петък, ще гледам да се класирам, макар и по - късно. Само че няма как да знам какви ще са новините тогава и кога ще приключа. Най - вероятно няма да успея да тръгна преди 15 часа от Пловдив, пък и детето трябва да си видя първо. Така че е малко вероятно да успея в петък  Sad


... СЪбота вечер, може да успея, зависи кога ще трябва да пътувам.
Дъщерята, хич ли не можеш да дойдеш в събота? Тъкмо да избягаш отзаралийските горещини  Wink Ако не - ще се реванширам със среща в Стара Загора, тъкмо съм разучила кръчмите там  Laughing  Laughing  Laughing
Виж целия пост
# 11
аз първо гласувах, после видях, че бим-бам не може в петък...
за събота може и да се класирам преди сватбата, защото купонът май ще е след 21 Wink
Виж целия пост
# 12
И аз гласувах за събота, предпочитам около 17.30 - 18.00ч, за да не се прибирам по нощите, че ме е шубе Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
Ия, нали и ти си за китайски?  Flutter

Абе, мен също ме е шубе да се прибирам сама по тъмниците. И то от скоро е този страх... преди не ми пукаше особено. Снощи се прибирах късно от работа, докато си вляза вкъщи откачих  Embarassed

Така че 17.30 - 18 часа е екстра  Hug
Виж целия пост
# 14
Ия, нали и ти си за китайски?  Flutter
...

Да Peace
Ако искате пак в този на ул. Ивайло, но не знам дали има маси навън newsm78
А може и в този до зала Универсиада, там със сигурност има места навън, но ако искате там ще трябва да се разберем по-рано, за да отида да резервирам маса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия