Uraaa! Плуване за бебета!!!!! - 2-ра част

  • 18 780
  • 314
Ето и новата тема, а това тук е старата:
1. Uraaa! Плуване за бебета!!!!!

Звънях на Александра, но не знам не са тук в Сф ли, или аз все не уцелвам никого по телефона!
Искаше ми се да подновим заниманията, но вече в басейн, че ваната отдавна и е малка, но пък е идеална за игра с играчките!
Виж целия пост
# 1
Ами, току-що си отворих мейла от Александра. Ще води нейните деца плюс още две в четвъртък към шест на басейна в Банкя. Каза, ако искаме да заповядаме. Аз мисля да отидем с Ади, дано само не ми мине котка път що се отнася до транспорта  Rolling Eyes.
Виж целия пост
# 2
Записвам се да следя темата,много ми е интересно и се надявам и аз да започна да водя сина си скоро:)
Виж целия пост
# 3
Аз не знам дали ще успея за четвъртък, но поне Сия, ако отидеш после ще пуснеш малко инфо да знаем за напред.
Иначе от градските басейни за сега чувам най-добри отзиви за Леда, иначе никъде не съм водила малчо, малко ме притесняват тези басейни, ще видя.
Виж целия пост
# 4
Това е чудесно, но за съжаление само в София.
Е, поне ще се надявам майките да споделят какви са заниманията, тъй като аз съм решила да занимавам с плуване бебето.
Виж целия пост
# 5
Аз не знам дали ще успея за четвъртък, но поне Сия, ако отидеш после ще пуснеш малко инфо да знаем за напред.
Иначе от градските басейни за сега чувам най-добри отзиви за Леда, иначе никъде не съм водила малчо, малко ме притесняват тези басейни, ще видя.

Ами, Gigi, аз няма да ходя за първи път, ако и аз изобщо успея, така че, ако те интересува нещо конкретно, то  Hug . "Леда" не беше ли един басейн, пригоден за майки с деца? Къде се намира? Ако си спомняш от "юлските" ни теми, Яна беше водила Дидо на откритите басейни в "Макси". Ние проверявахме дали закрития там става за бебешко плуване - хигиената е на ниво, но беше доста скъпо (за съжаление по памет конкретна цифра не мога да цитирам). С минерала вода обаче, а не хлорирана май си остава само в басейна на "Ясен" в Банкя. То за нашите вече според мен това вече не е наложително условие - все пак са на по "цели" 2 годинки!
Виж целия пост
# 6
Сия, от августовските майки имам инфо, че има и басейн за най-малките и джакузи, цените са що годе приемливи, не е наплив, защото като свършат шезлонгите не пускат повече хора, някъде до зоопарка се намирало. За макси знам, че е доста скъпичко, но и много хубаво.
Виж целия пост
# 7
Сия, от августовските майки имам инфо, че има и басейн за най-малките и джакузи, цените са що годе приемливи, не е наплив, защото като свършат шезлонгите не пускат повече хора, някъде до зоопарка се намирало. За макси знам, че е доста скъпичко, но и много хубаво.

Да, разрових се и аз с търсачките, мога само да допълня следната информация, на която попаднах във форума, но в друга тема. Постингът беше от вчера - на "Макси" входът е 20 лв. за дете + 10 лв. за дете или бебе  Money .
Виж целия пост
# 8
Сия, и аз се надявам да не ни мине котка път и ще дойда и аз. Това нали е басейна от първа страница на старата тема?
Виж целия пост
# 9
Не ми даде да редактирам горния си постинг, затова тук ще копирам инфото от първия постинг в старата тема
МИли мами, вижте какво намерих:
една приятелка се е запознала с една от лекарките в център "Хела", които предлагат и плуване за бебета и малки деца в топъл басейн в БАнкя!!!!!
И аз скоро планирам да заведа детето!!!

За повече инфо:
 ЦЕНТЪР ХЕЛА
ул. "Чатaлджа" 13а, et.2
02/843 18 36
www.hela.hit.bg
email:  hela_center@abv.bg

Предлагат психо тренинги, хомеопатия, арт терапия......

Виж целия пост
# 10
Сия, а с колко деца наведнъж може да се занимава Александра? Ние сме на по-малка възраст все пак.
Виж целия пост
# 11
Това е чудесно, но за съжаление само в София.
Е, поне ще се надявам майките да споделят какви са заниманията, тъй като аз съм решила да занимавам с плуване бебето.
И на мен ще ми е интересно какви са заниманията и упражненията. Ние само миналото лято ходихме на организирани занятия. Сега си я водя самичка, повтарям някои от упражненията, гледам другите родители какво правят и измислям нови Simple Smile Последната ми идея беше да и купя възглавнички за ръцете. Благодарение на тях в момента е много самостоятелна в басейна и определено може сама да се придвижва с плуване. Но четох някъде, че не било хубаво детето да свиква с тях, а на нея толкова й харесват  Rolling Eyes
Аз мисля да пробвам някои басейнчета в София това лято Flutter Има ли други желаещи?
Виж целия пост
# 12
Не, не, "Хела" е просто център за работа с деца! Ще ви изровя линка с картата на басейна в Банкя, намира се в комплекс "Ясен".

Сия, а с колко деца наведнъж може да се занимава Александра? Ние сме на по-малка възраст все пак.

Betta, аз като бях, децата бяха 3-4 + нейните 2 и тя се справи, въпреки че и синът й тогава още нямаше 2 годинки - става дума за преди повече от година  Mr. Green . Събирали сме се обаче и с други мами на плуващи при нея бебета и малки деца и досега никой не се  е оплакал, че са събрали толкова много дечица, че не е могла да обърне достатъчно внимание на всички според възрастта и уменията им  Wink .
Виж целия пост
# 13
Александра води плуване ето на този
басейн
.
Виж целия пост
# 14
запис Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия