Дървесен хороскоп

  • 2 656
  • 62

Анкета

Кое дръвце сте Simple Smile)

Опции:

http://horoskop.rozali.com/zagadki/p4449.html

Попадали ли сте на този хороскоп? На мен всичко са ми написали вярно  Hug
Виж целия пост
# 1
Смокиня съм  Laughing
Виж целия пост
# 2
и аз съм от смокинките - хареса ми. непремирима и обичана.
Виж целия пост
# 3
И сладка и дебела  Laughing
Виж целия пост
# 4
Аз съм Бряст, мъжът ми Ясен.
И за мен всичко е вярно...само за трдолюбието се съмнявам, ама щом са рекли...
Ооо, леле , и за мъжа ми всичко е вярно. Като чета и ми иде да подам молба за развод Joy
Виж целия пост
# 5
Тополка съм, "декоративната и приятна за окото "! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
и аз съм смокиня  Grinning
а мъжът ми кедър
Виж целия пост
# 7
Тц, не е вярно Confused
Виж целия пост
# 8
Aз съм Орех -''не винаги харесвани, но винаги обекти на възхищение.''
Виж целия пост
# 9
Аз пък съм върба - естествена и неподправена  4470 newsm56
Виж целия пост
# 10
Аз съм Кипарис ` приятна външност, добри обноски, весели и оптимисти.
- отговаря ми характера
Виж целия пост
# 11
Оу, аз съм ела-притежавам изключителна ентелегентност  bowuu  Mr. Green и ще си влача болните бъбреци цял живот  Sad
...и съм верна в любовта, моля не флиртувайте с мен  Laughing

Мъжът е леска и той мноо ентелегентен  Mr. Green

Интересен хороскоп. Аз съм попадала на друг, пак дървесен, но там не пишеше такива хубави работи.
Виж целия пост
# 12
Аз сьм бряст-сьвпада с характера ми Grinning
Виж целия пост
# 13
Върба съм аз  Sunglasses Точно на границата с другата зодия съм. МОята дата е последната от "Върба"

Самото име напомня за нещо пролетно и свежо. Всяка жена родена под този знак е с естествена, неподправена красота. Вродения им чар кара и другите да изпитват нежност към тях.  Но било то мъже или жени всички притежават изключителна чувствителност към отношенията си с хората в емоционалния си живот. Почти всички обичат изкуството във всичките му разностраности, затова и професиите на повечето от тях са свързани с изкуството.
Жените мечтаят повече за бижута и изящни тоалети, отколкото за напрегната трудова дейност, но за да успеят в постигане на желанията си, те трябва да мобилизират силите си и напрегнат волево възможностите си.

Поначало тези хора имат две натури - нежни, всеотдайни, неспокойни и покрай всичко това са прями, и честни, затова им се препоръчва да не бягат от по-трудния път в живота, защото за тях той винаги бива осмислен и лек, без да бъдат отстъпчиви пред трудностите и водени от близките си. Всички почти са много интуитивни, умеят да предвиждат събитията така, че просто смайват околните.
Родените Върба често страдат от несподелени чувства в любовта и търсят в брака да намерят пристанище за своите неудачи, а причината за това е тяхната придирчивост, бързо променящо се настроение и капризност.



Всичко добре(и е вярно, но те само хубави работи са написали), само това, дето съм оцветила в червено не ми хареса  Confused
Виж целия пост
# 14
Бубе, добре дошла в клуба на рибите и върбите  newsm51 smile3525
Обаче и да не ти харесва, за рибите си е така  Peace  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия