сок от диня?????????????????????

  • 7 428
  • 32
здравейте на всички мами Simple Smile
имам питане за тези от вас, които имат опит и познания: имам сладурана на 5 м. и давам сок от диня, но ми каза една позната, че той предизвиква сплитане на червата. ще съм благодарна на всички, от които мога да получа повече инф. . четох по въпроса, но все пак......
благодаря предварително Simple Smile
Виж целия пост
# 1
давам сок от диня, но ми каза една позната, че той предизвиква сплитане на червата.

 #Crazy #Crazy #Crazy

Боже, Боже, аман от глупости и компетентни. Я, не се връзвай на такива простотии  ooooh!
Виж целия пост
# 2
До сега не съм чувала подобно нещо ама няма логика newsm78 newsm78 newsm78
Аз дава нямам проблеми Peace
Мисля,че няма нищо страшно Hug
Виж целия пост
# 3
Сплитане на червата?
Каква е тази диагноза? Лекар ли я каза?  Tired
Жегата не прощава...
Щом си захранила човечето, давай мусок от диня. Това са само минерали...
Виж целия пост
# 4
  Абсолютни глупости!!!!!!!!
  Диня - високото съдържание на калий допринася за нормализиране на кръвното налягане, регулира сърдечния ритъм и обуславя диуретичното действие на динения сок. Това прави динята подходящо средство и при сърдечна недостатъчност, защото спомага за намаляване на съществуващи отоци и тонизира сърдечната мускулатура. По съдържание на желязо дините държат едно от челните места сред плодовете и зеленчуците и затова се препоръчват при анемия. Диненият сок действа ободряващо и е много подходящ при силно изтощение.
Виж целия пост
# 5
Сокът от диня не е ли прекалено сладък за мъничето?  Rolling Eyes Знам, че съдържа много захари.
За ободряването - само това ми липсва  Tired
Виж целия пост
# 6
давам сок от диня, но ми каза една позната, че той предизвиква сплитане на червата.
 Joy Shocked Joy Shocked
За пръв път го чувам. Как са го измислили само...
Виж целия пост
# 7
Е,как от един сок ще получо сплитане......разстройство е по вероятно  Mr. Green
Споко...давай му на детето сокче и не бери грижа....щом си го харесва.
Виж целия пост
# 8
И разстройство няма да получи. Само пъпешът разхлабва ... Памперсите ще си изкарат парите  Laughing
За преплитане на червата ... ако и се е заплел мозъка на познатата ти може. Иначе вероятността е много кръгла и дебела 0. Преплитане на червата се получава ЕВЕНТУАЛНО понякога при стомашни операции. Спокойно давай на детето да си пие сокчето или да си хапва динята и не се връзвай на глупости!
Виж целия пост
# 9
Давай си му спокойно на детето.
Виж целия пост
# 10
Не бих дала на толкова малко бебе сок от диня.
Дъщеря ми получи много силни коремни болки от него, когато й дадох за първи път. Викахме лекар тогава, така се гърчеше и пищеше. Посъветва ме да не давам диня до навършване на 1 година.
Виж целия пост
# 11
И аз за първи път чувам за сплитане на червата от диня Shocked
Не вярвай на подобни приказки,а и нали за това имаш нет-чети!!! Peace
Виж целия пост
# 12
 smile3525благодаря на всички! виждам, че "+" са повече от "-" и май не бива да лишавам бебо от този сезонен плод Simple Smile успех на всички мами
Виж целия пост
# 13
Хехе, и аз не бях чувала за подобно нещо:)

Аз на моята й дадох едно парче да си го оближе снощи, голям кеф й беше:)
Виж целия пост
# 14
Да бе tooth.Все едно от водата да ти се сплетат червата.Току виж и косата му се накъдрила от динята Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия