Кога да слагам бебка по корем?

  • 1 003
  • 23
Здравейте! Моето злато е почти на 2 месеца и започнах да я слагам по корем на леглото, за да й укрепне вратлето. Според вас рано ли е?
Виж целия пост
# 1
Нормално е даже и п-рано съм слагала. Слагай когато се сетиш?ако бебо мрънка бъди упорита
Виж целия пост
# 2
Мисля, че и е време.
Виж целия пост
# 3
Даже си позакъсняла малко.
Виж целия пост
# 4
Нашият юнак започнах да го слагам от 2 месеца!! Peace
Виж целия пост
# 5
Слагам дребосъчката от 1 месец, но не обича да стои така.
Виж целия пост
# 6
Алекс лесно се уморяваше,така че не прекалявах Wink
Виж целия пост
# 7
Можеше и от по-рано  Peace
Слагай го винаги, когато се сетиш, да му укрепне вратлето !
Виж целия пост
# 8
Не е рано,тъкмо навреме.
Виж целия пост
# 9
като навърши 1 месец. и се справяше доста добре. после разбрах, че му е било раничко...
Виж целия пост
# 10
не е рано.Аз моя мъж го слагм от първия месец по корем.И той нака се успокояваше и заспиваше. LaughingИ сега като искам да си поспим следобяд го мятам по коремче и заспива почти веднага Mr. Green/но винаги трябва да е минал поне час от последното хранене/ Wink
Виж целия пост
# 11
na6iqt tedi e na 2 meseca a daje spi po korem no samo kogato go naglejdam za6toto me e strah da ne se zadu6i,a i na nego taka mu haresva smile3535
Виж целия пост
# 12
Не,не е рано.На време си започнала.

Аз моя мъж го слагм от първия месец по корем.И той нака се успокояваше и заспиваше
Това в първият момент като го прочетох го разбрах за твоят си мъж,а не за детето Joy
(оф,от жегата ще да е Crazy)
Виж целия пост
# 13
Според нашата педиатърка започва да се слага, когато има 4 килограма. Ние нашата още от първия месец я слагахме и тя доста добре си се държеше. 4 килограма стана към 3-тия месец. На един месец беше 3,300 кг. Но ние от по-рано си я слагахме по корем.
Виж целия пост
# 14
Аз почнах да слагам моето бебче като навърши месец!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия