Занималня в Дружба

  • 1 065
  • 10
Здравейте,

Интересува ме дали някъде в Дружба (1 или 2) има подобна занималня - тип детска градина, където децата ходят по 2 часа на ден. Ще се радвам ако някой сподели опит.

Мерси  bouquet.
Виж целия пост
# 1
и аз търся, ама май няма:(
Виж целия пост
# 2
Още ли не се е заела тая ниша? Преди много време пак някой пита за Дружба.

Видяла ли си тук http://deteto.info/? Попрегледах набързо, но най-добре ти си търси. Успех и, ако наистина не намериш... се замисли за бизнес  Grinning
Виж целия пост
# 3
ТенкЮ! Ще проверя...

А за бизнес едва ли... Като знам колко разрешителни и прочие трябва, по-добре да си отворя клиника Mr. Green.

ПП. Джули, на теб пък за к'во ти е? Нали каката ще ходи на училище (щото аз за Йоанна се чудя)... Или за бебо питаш от сега?
Виж целия пост
# 4


ПП. Джули, на теб пък за к'во ти е? Нали каката ще ходи на училище (щото аз за Йоанна се чудя)... Или за бебо питаш от сега?

а не, не за бебо:) за нея, ако има през лятото... защото й е много скучно с нас
Виж целия пост
# 5
Е как да няма- в културният дом занималните са от 9 до 12ч с английски и т.н.-платени са. казва се" Бонита"
Виж целия пост
# 6
на читалището ли му викаш културния дом?
Виж целия пост
# 7
Е как да няма- в културният дом занималните са от 9 до 12ч с английски и т.н.-платени са. казва се" Бонита"

А така - супер. Това е до езерото, нали?
Виж целия пост
# 8
да, читалището= културния дом Simple Smile
до езерото е Peace
Виж целия пост
# 9
а бре мацки,
вчера имах път тъдява и на пътя от Мл.--> Др.1 и 2 имаше окачена някаква транспаранта, за занималня ли да беше, детски клуб ли да беше, за ЧДГ ли....  newsm78

 Отидете и проверете. Аз не можах да я фиксирам добре.
Виж целия пост
# 10
да, читалището= културния дом Simple Smile
до езерото е Peace

Безкрайни благодарности!!! Наистина има в културния дом  bouquet Hug  bouquet.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия