Кафеникаво зацапване?

  • 647
  • 8
Бременна съм в 37 г.с и днес бях на преглед в "Шейново" но след прегледа забелязах някакво кафеникаво зацапване дали това е нормално или трябва да се обадя на докторката за да и кажа.
Виж целия пост
# 1
Мисля,че е нормално щом не кърви,но ако е продължително е хубаво да и се обадиш Peace
Виж целия пост
# 2
След такъв преглед обикновенно се получава такова леко зацапване.Ако обаче продължава потърси лекарска помощ.Но мисля че няма от какво да се притесняваш.
Виж целия пост
# 3
Най-добре се консултирай с лекарката! Hug
Виж целия пост
# 4
Същото се случи и с мен. Днес бях на преглед в Токуда. Честно казано беше доста неприятно и след това получих контракции. След няколко часа се прибрах и като отидох до тоалетната, ежедневната ми превръзка беше прогизнала от кърваво-кафеникаво течение. Изкарах си акъла #Crazy и се разревах. Обадих се на следящата ме лекарка и тя каза, че сигурно е от прегледа, т.к.лигавицата била много чувствителна и че ако не е чиста кръв и намалее няма страшно. Аз съм в 38г.с. и се чудя дали пък не е тапата? newsm78
Виж целия пост
# 5
Най-добре се консултирай с лекарката! Hug

 Peace
Виж целия пост
# 6
Нормално е, но за успокоение се консултирай с лекар.
Виж целия пост
# 7
Може да е от прегледа,може да е тапата-най-добре,за да си спокойна позвъни на лекарката си!
Виж целия пост
# 8
Не те ли предупредиха, че е напълно нормално да имаш зацапване, че и кървене? Често тапата пада точно при такъв преглед Grinning

Леко раждане Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия