ССК- Варна

  • 12 599
  • 397
Световна седмица на кърменето 1-7 август 2007

Световната седмица на кърменето се провежда от 1 до 7 август и отбелязва подписването на Декларацията “Иноченти” за защита, насърчаване и подкрепа на кърменето. Декларацията е приета през 1990 г. от участниците в специална среща на СЗО и УНИЦЕФ. Документът изрежда предимствата на кърменето и очертава цели на глобално и национално ниво.
Тази година акцентът в програмата за отбелязване на ССК в България е ранното поставяне на гърда под мотото * Началото е важно*.

Събитията за отбелязване на Световната седмица на кърменето във Варна се провеждат по инициатива на лактивистките от най-големия в България портал за родители www.bg-mamma.com. Тази година те ще бъдат следните:

4.08/събота/ -18ч. Хепънинг с масово кърмене на входа на Морската грдина/под ФК/

Каним ви да се присъедините към шумното и весело представлние на диджеите от група  „ Луди глави”. Ако се включите в забавните игри ще получите и много награди.
Станете свидетели на масовото  кърмене, подкрепете ни!

Варненските майки ще посетят и училищата за бъдещи родители  на ул .Битоля №1, както и женската консултация на клиника “Майчин дом”, за да споделят с бъдещите майки опита и личните си преживявания в областта на кърменето, да отговорят на техни въпроси и да разпространят печатни материали с ценни практически съвети. Всички интересуващи се бъдещи и настоящи родители са добре дошли на тези срещи, които ще се състоят в следните дни и часове:

2.08/четвъртък/ -10,30ч посещение на Родилно отделение в  МБАЛ ”Св. Анна”/Окръжна Болница/
3.08/петък/ -18ч. посещение на училището за бъдещи родители  на ул.Битоля №1
6.08/понеделник/ -10ч посещение на ЖК в „Майчин дом”, ще ви очакваме  до обяд в кафенето на  клиниката



Това е програмата за момента, надявам се да няма повече промени по нея.
Сминсчо, говори ли с у-щето на Битоля?
Аля, на чие име е резервиран часа с *Луди глави*, след като теб няма да те има прати ми на ЛС координати, моля те Grinning

Аз днес не успях да се свържа със заместника на Маринчева SadЩе продължа да опитвам и утре, НО имаме ли готовност да си финансираме сами шоуто- 60 лв, и евентуално платформата за снимки -около 40 лв? Или да намерим спонсор?  Защото ми се струва, че закъсняваме с организацията Sad Повече ще говорим утре на срещата Hug
Виж целия пост
# 1
още утре сутринта. хем ще проверя за алтернативно финансиране.
Чудесна работа си свършила!
Виж целия пост
# 2
Запис.
Виж целия пост
# 3
И аз запис.
Ако става въпрос само за 100лв се надявам да сме поне 20-на ентусиастки и да си ги съберем тия пари.
Виж целия пост
# 4
Ако потвърдим до края на седмицата всичко по програмата, може да я разпечатаме и размножим както мин година и да раздаваме по улици и градинки Laughing
Despina и аз се надявам да ги съберем в краен случай Wink
Виж целия пост
# 5
Много добре е програмата . И аз смятам , че трябва да се раздадат програмки , за да научат повече хора.
Виж целия пост
# 6
Аз утре няма да мога да дойда...мъжа ми има среща, а аз сама вече не мога.
Виж целия пост
# 7
Кеми, програмата е супер .
Мустела имат готовност да раздават наградки - много сладурски несесерчета с два мини продукта за бебо и едно тестерче на възстановяващ крем за след раждане за мама. Кажете къде искате да ги включим - в родилните домове или на хепънинга.
Колко пари ни трябват. Общината ще се включи ли с финансова подкрепа или да говоря и аз за спонсорство? В крайна сметка можем и сами да си ги съберем 100-на лева.
Утре сме на детски РД, но ще се опитам да дойда.
Виж целия пост
# 8
Мустела по-добре в родилните домове...там има повече родилки и малки бебета, на които продуктите да свършат работа  Peace
Виж целия пост
# 9
J E N I, надявам се да успея да си уредя среща с Д-р Миленков, заместника на доц Маринчева и тогава ще знам дали ще имаме финансиране от общината, той не вдига моб си днес, ще видим утре Confused Мустела и аз мисля по род домове е по-удачно Wink
Виж целия пост
# 10
Кеми, програмата изглежда добре. Ако след днешната среща няма промени, наистина е добре да започнем да я разпространяваме.
Колкото до паричките, предполагам че няма да има проблем да набавим 100-на лева от лични средства. Пък Общината ако отпусне, още по-добре.
Виж целия пост
# 11
Запис
Виж целия пост
# 12
запис!
Виж целия пост
# 13
Момичета, това ли е окончателната програма за ССК Варна - да я качим на ЛЛЛ сайта?
Виж целия пост
# 14
Запис и аз  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия