докога повдигнато дюшече?

  • 1 010
  • 16
това полезно нещо за повдигане на дюшечето срещу повръщане на към 30 градуса го прочетох някъде (а го практикуват и в шейново), но не си спомням докога така... т.е. кога понамалаява вероятността от повръщане или поне от задавяне=дори и да повърне да може да си обърне главичката...

та знаете ли?

че почна мира много да се свлича надолу като се швъка и пстоянно е напряко на леглото
  Crazy Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
Дъщеря ми никога не е спала на повдигнат дюшек и не е повръщала Peace
Виж целия пост
# 2
И аз никога не съм повдигала дюшек.
Виж целия пост
# 3
И аз никога не съм повдигала дюшек.
И аз.
Виж целия пост
# 4
Аз раждах във Варна и там също бяха с повдигнати дюшечета,но иначе във вкъщи никога не съм го правила с наклон.
Виж целия пост
# 5
Спрях да повдигам дюшека, когато Иво престана да повръща след ядене-около4-5 месец някъде.Но го повдигах съвсем леко-не съм мерила градусите newsm78
Виж целия пост
# 6
И на мен ми казаха да повдигам дюшечето, защото Калоян много повръщаше. (Още повръща, между другото.) Известно време го държах повдигнато леко, но когато започна да се свлича го оставих да си спи нормално. Една вечер много се изплаших, защото ставам и не го виждам. А той се мушнал под юрганчето, напречно на леглото. Реших, че така е по-опасно и детето може да се задуши.
Виж целия пост
# 7
Мене ме скастриха за повдигнатия дюшек още в родилното. Хем те го нагласиха така... Идеята беше да не повръща след ядене, но след известно време да се върне в нормалното му положение...
Виж целия пост
# 8
И на мен ми казаха да повдигам дюшечето, защото Калоян много повръщаше. (Още повръща, между другото.) Известно време го държах повдигнато леко, но когато започна да се свлича го оставих да си спи нормално. Една вечер много се изплаших, защото ставам и не го виждам. А той се мушнал под юрганчето, напречно на леглото. Реших, че така е по-опасно и детето може да се задуши.
Все едно аз съм го писала.Само че се уплаших сутринта,кой знае откога е спал под юрганчето...
Виж целия пост
# 9
Никога не съм повдигала дюшечето.А и да бях,нямаше да е чак под такъв ъгъл!.... Wink
Виж целия пост
# 10
В родилното си бяха абсолютно хоризонтални, за първи път чувам подобно нещо  newsm78 освен за деца с проблеми.
Виж целия пост
# 11
ами тя мира не повръща много много пу пу, но просто така ме е страх...  засега яма опасност от пъхане под завивката мисля, щото е ултра тънка и тя обикнвено я сритва надолу пу-пу де...

ми освен да оставя докъм 4ти месец, живот и здраве... тогава ли някъе повече намалява рискът от повръщане?
Виж целия пост
# 12
Дъщеря ми никога не е спала на повдигнат дюшек и не е повръщала Peace
И моя син също  Peace Пък и в родилното не бяха под наклон.
Нали за тази цел се върти бебето на 3 часа- на ляво и после на дясно  newsm78
Виж целия пост
# 13
Сетих се, че в родилния дом креватчетата бяха наклонени. Но не съм накланяла вкъщи. Можеш да махнеш наклона и ако не повръща да го оставиш така.
Виж целия пост
# 14
Нали за тази цел се върти бебето на 3 часа- на ляво и после на дясно  newsm78

ама тя сега като я подпра настрани, сама си се свличообръща по гръпче, а после пък си върти сама главичката наляво-надясно  Heart Eyes Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия