www.Promod.com- 5

  • 13 220
  • 401
ВЪПРОСНИЯ САЙТ



Малко обща информация, за да няма постоянно повтарящи се въпроси:

Доставката до БГ е 30 евро, има лятна промоция, 22.50 евро е при поръчка за над 60 евро. След всяка поръчка имате 15 дневен срок да направите следваща с безплатна доставка. Сайта има опции за разглеждане в няколко вида валута, варианта да поръчвате в евро е най- евтин, ако се чудите как да видите цените в евро, отивате най- отдолу на страницата, там има 4 кръгчета с 4 знамена, последното е на ЕС, натискайки го се зарежда нов прозорец- избирате страна БГ и език Английски, сайта се отваря наново, но вече с цени в евро, плаща се единствено с Кредитна карта, аз плащам с ПИБ/Виза и нямам проблем, размерите са напълно реални, номерациите си отговарят, обувките са по българска номерация. Ако имате колебания, когато изберете даден артикул, до падащото меню за размера има един розов въпросителен знак където е таблицата с размерите, почти всичко в сайта е с pop-up window така че може да заредите веднъж и да си го ползвате спокойно докато разглеждате. Доставката е 7-10 работни дни на посочения адрес, обикновено в работно време. Това се сещам засега, добавяйте, сигурна съм че има още някой повтарящ се въпрос, който съм пропуснала, извинявам се за което!

Може да се организира обща поръчка, всичко е въпрос на желание, засега само аз поръчвам на други момичета, в старите теми имаше предложение за организация в София!

ТЕМА 4
ТЕМА 3
ТЕМА 2
ТЕМА 1
Виж целия пост
# 1
Първа newsm44
Виж целия пост
# 2
Момичета, да ви кажа че за неопределено време няма да поръчвам - в неделя ми откраднаха чантата с пари, скъпоценната кредитна карта, документи, телефони, абе всичко!  #Cussing out  Twisted Evil

Чакам една поръчка която направих в неделя преди това и при нея всичко си е наред - ще дойде в началото на следващата седмица!


Поздрави от мен и следя темичката за нови открития  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Записвам се  Simple Smile

Finty, ужас  #2gunfire
Виж целия пост
# 4
Петя, понеже поръчката е от 2 дни в Букурещ тука има предложения дали нямаш път насам да си ни я прибереш Joy
Виж целия пост
# 5
Петя, понеже поръчката е от 2 дни в Букурещ тука има предложения дали нямаш път насам да си ни я прибереш Joy

 Joy  Joy  Joy

Това е идея, ама с тез дечурлига, трудна работа  ooooh! Крайно време е да се запозная с някои румънци (то градът ни е пълен с повече от тях, отколкото русенци) и да ги ползвам за нашата кауза  Laughing Тъй де, верно си тръгват пълни оттук, ама на идване са празни, що да не помогнат  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Опалаа,ей ме и мен!
Виж целия пост
# 7

закъсняваш Joy, може ли да питам последно кой  е пращал вчера пари, Айля твоите са тук Peace а да и да кажа само утре пак да ми пратите линковете с размерите на това което искате, за да не се омотам и да забравя кой какво искаше а така ще са ми подредени и ще е много по- лесно Hug
Виж целия пост
# 8
И от мен запис.

Пам, те си имат румънците Промод в Букурещ.
Виж целия пост
# 9
И от мен запис.

Пам, те си имат румънците Промод в Букурещ.
могат направо от там да  Laughingни пазаруват
Виж целия пост
# 10
И от мен запис.

Пам, те си имат румънците Промод в Букурещ.
могат направо от там да  Laughingни пазаруват

Тъйййй, вече сериозно ме замислихте  Laughing Ще се търсят румънци май...Т.е. не да се търсят, тук румънци под път и над път, ама да се подберат подходящи  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
направо да ходят да пазарят и после да опъват сергията в Русе, ние ще ти кажем какво да вземеш Joy
Виж целия пост
# 12
И от мен запис.

Пам, те си имат румънците Промод в Букурещ.

Има магазин на Промод в Букурещ ли? Къде това?
Виж целия пост
# 13
И от мен запис.

Пам, те си имат румънците Промод в Букурещ.

Има магазин на Промод в Букурещ ли? Къде това?

в сайта има адреси на магазините навсякъде Peace
Виж целия пост
# 14
направо да ходят да пазарят и после да опъват сергията в Русе, ние ще ти кажем какво да вземеш Joy

Ха така. Хем ние ще се накиприм, хем някой лев може да изкараме  Laughing Laughing Laughing
УжасТ. Оспамихме темата....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия