Моля ви - малко помощ !

  • 1 072
  • 9
Съвсем скоро имаме годишнина от сватбата, но не знам или по скоро нищо не ми хрумва за подарък на половинката  Simple Smile Моля за вашите съвети! Благодаря предварително   bouquet
Виж целия пост
# 1
Една по- специална вечеря на свещи - ти знаеш как Grinning
Виж целия пост
# 2
Резервирай стая в някой спа хотел. Плати за масаж, организирай интимна вечеря в стаята или в някое сепаре в ресторанта на хотела. После ласки до зори  Grinning Преди това уреди някоя баба за детето Laughing
Виж целия пост
# 3
Точно така. Момичетата са казали, аз добавям - страхотно бельо, нестандартен секс. Grinning
Виж целия пост
# 4
Наскоро гледах по телевизията предаване, в което обясняваха, че някакъв мъж направил подарък на жена си за годишнина от сватбата красива кутия, в която на 100 различни езика пише "обичам те". Мен лично много ще ме трогне такъв подарък.
Виж целия пост
# 5
Наскоро гледах по телевизията предаване, в което обясняваха, че някакъв мъж направил подарък на жена си за годишнина от сватбата красива кутия, в която на 100 различни езика пише "обичам те". Мен лично много ще ме трогне такъв подарък.

Аз подарих такава кутия на мъжа ми за 14 февруари... не е много хитро, защото трябва да се тегли по една бележка всяка сутрин... естествено след 1 седмичен ентусиазъм започна да забравя...  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
А защо просто не реализираш някоя негова мечта. Говоря ти за нещо реално. Всеки е правил жертви в името на семейството и половинката. Спомни си за нещо, което е споделя, че е искал да направи, но не е защото...  Имаше и такова TV  шоу- не откривам топлата вода. А това със секси изненадата винаги можеш да го направиш. Покажи му че първопричината да сте заедно, а именно ти си се влюбила в него такъв какъвто е и си приела мечтите и стремежите му- още е жива.  Wink
Виж целия пост
# 7
Ако има някакво хоби вземи му нещо което би го зарадвало много
Виж целия пост
# 8
тези неща са хубави
но не пречи да се замислиш дали милото не е имало някакво съкровено желание по своя любима тема, което е отложило заради вас с детето - нещо за неговото хоби???
секса го давам така, а виж подаръка си е подарък и ще бъде нещо отделно - за мен секса и вечерята са мое задължение, не подарък.... Wink
но това със спа центъра е супер
Виж целия пост
# 9
Знам ,че  10-та  е Калаена и на съпругата се подаряват   бижута с диаманти
Или още и казват "годината на розите".Канят се кумовете,шаферите и не се подаряват само рози с цвета на любовта ами и  се танцува с червени рози
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия