окосмяване по гърдите

  • 34 037
  • 33
Имам косми по гърдите, около зърната.Само аз ли съм така?Махам ги с пинсета, но наистина са много.Какво да правя?Дайте ми съвет моля ви?
Вие имате ли? Принципно не съм чак толкова космата, по лицято нямам, дори и мустачки.Имам проблем с счетовидната жлеза но си пия хапчетата редовно.
Ужасноо е!
Виж целия пост
# 1
бих ти препоръчала иглена епилация
боли доста, но определено резултата си заслужава  Peace
цената мисля е около 0,07 лв на импулс, което означава че няма да платиш повече
от 5-6 лв. на ходене
в началото ще ходиш всеки месец, а след 6-тия месец на 2-3 месеца
Виж целия пост
# 2
lili_lili , може би искаш да кажеш щитовидна, а не "счетовидна" жлеза...
Виж целия пост
# 3
Защо не пробваш с лазер? Ако са повечко накрайника ще хване повече наведнъж, защото ако ти ги махат с игла 1 по 1 много ще се измъчиш. Аз също имах там по 3-4 косъма, след 1 минаване останаха по 1-2 и къде къде по тънки и незабележими ако не знае човек. Няма и да е скъпо, площта е малка.
Виж целия пост
# 4
а лазера препоръчва ли се за тази цел
все пак зърното на гърдата е доста чувствително
Виж целия пост
# 5
бих ти препоръчала иглена епилация
боли доста, но определено резултата си заслужава  Peace
цената мисля е около 0,07 лв на импулс, което означава че няма да платиш повече
от 5-6 лв. на ходене
в началото ще ходиш всеки месец, а след 6-тия месец на 2-3 месеца
Това сигурно  е много болезнено за такова чувствително място Confused
Виж целия пост
# 6
а лазера препоръчва ли се за тази цел
все пак зърното на гърдата е доста чувствително
Да няма проблем, те го заобикалят, обработват кожата около него с малък накрайник на лазера. Не боли много, може само да има малки корички където са били косъмчетата, но до няколко дена падат - при мен поне така беше.
Виж целия пост
# 7
значи намаляват , а дали изчезват някога напълно?  Close
защото при мен не са 4-5 ,а мнооогооо повече, някой салон дали ще ми препоръчате
Виж целия пост
# 8
Това сигурно  е много болезнено за такова чувствително място Confused

в интерес на истината болката е поносима, а и няма опасност да стане раничка
бодват те с игличка /препоръчатилно е да си я купите вие струва 6 лв и би трябвало козметичката да я предложи/ и след това пускат един импулс ток
ако козметичката е добра, то само при пускането на ток усещаш боцване, което е краткотрайно
може би щом имаш повечко да пръбваш първо на лазер,
но аз не мога да ти дам съвет относно лазера
не изчезват напълно, но ако си упорита през първите 6 месеца то след това ще ходиш
4 пъти годишно, а и доста ще са намалели  Peace
Виж целия пост
# 9
Цитат
значи намаляват , а дали изчезват някога напълно?  
защото при мен не са 4-5 ,а мнооогооо повече, някой салон дали ще ми препоръчате

След поне 3 процедури би трябвало да изчезнат (фазите на растеж на косъма са 3), стига разбира се да няма хормонални проблеми. При мен 1 процедура ги намали наполовина, а тези които поникнаха са доста по-хилави от преди (бяха си бая расови, което е добра предпоставка). Вече почти 3 месеца е така, други засега няма пораснали. Ходя в Борекс, третират ги с Lightsheer  лазера.
Виж целия пост
# 10

 Joy Joy Joy
много ми стана смешно и не можах да се сдържа
дано не се обидиш, защото то не е до мях работата,
ама така все едно си си ги отглеждала специално
при момичето обаче проблема си е на хормонална основа и едва ли ще изчезнат напълно
но определено е за препоръчване трайното премахване
пред пинцетата  Peace
Виж целия пост
# 11
А няма нищо, ко да се праи - дадености. Добре че поне не бяха много, и аз ги скубех с пинсета доскоро ама не е  работа. Понякога после поникваха подкожно, то боцка, то е гадно... Иначе от лазера съм много доволна, направо се почуствах бял човек откакто го открих и се осмелих да отида. Но ако окосмяването е от хормонални смущения, може би е по-добре да се излекуват първо те. Иначе то пак може да се ходи ама ефекта не е ясно колко ще е траен. Но пък площта не е голяма и няма кой знае колко пари да идат напразно. Другото което се сещам е коломаска там...ама сигурно доста ще боли при дръпването.
Виж целия пост
# 12
хмм и кола маска ще дръпне и мъха , стига ми това което си имам Shocked
иначе болката мен не ме притеснява
но ако е хормонално щях да имам мисля и на други места в повече , а не , споделих че дори и мустачки нямам ,затова пък наваксвам на други места хах

ще изчакам да израснат, защото скоро пак ги махнах с пинсета, но какво става после след лазерната епилация?Чакам ги пак да израснат и пак отивам?
А четох за това че не трябва и на солариум да съм била.Някои казват че няма проблем , други обратното.Какво може да се случи? Сега хем космати хем бели трябва да станат.Чудо на чудесата
Виж целия пост
# 13
След всяка процедура за тяло чакаш около 1,5 - 2 месеца, може и повече. В това време може да ги бръснеш и подстригваш, но не и да ги скубеш с корените. Комбинацията черен косъм и бяла кожа е най-добрата. И е желателно да не си била наскоро на солариум, поне в Борекс. В Пикасо казват че няма проблем и да си била. Аз не ходя на солариум принципно и съм доста бяла. При мен много добре се повлияха само от 1 процедура, за следваща изобщо няма да бързам засега.
Виж целия пост
# 14
и аз имам ама около 4-5 и не ме дразнят чак толкова, махам ги с пинсета и така до безкрай Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия