Спешно! Търсим графичен дизайнер (любител може) за дизайн на брошурата за ССК

  • 9 896
  • 191
Момичета! My_Moonka беше така добра да предложи помощта на мъжа си за оформлението на брошурата. Опасявам се обаче, че ни трябва по-бързо и спешно (а човекът и работи, все пак). Има ли тук ентусиасти, които да се справят по-добре с такива неща?
Текстът е налице, след малко ще имаме и снимките за брошурата - остава да се оформи така, че да може да се показва (на спонсорите, на останалите организатори, на печатницата...)?
Виж целия пост
# 1
Да питаме в "Хоби"-то?   Rolling Eyes
Ей сега ще пусна линк към темата на приятелка-кърмачка, активна е при Фотошопките.
 
Виж целия пост
# 2
Да питаме в "Хоби"-то?   Rolling Eyes
Ей сега ще пусна линк към темата на приятелка-кърмачка, активна е при Фотошопките.
 

Добра идея! Може и да не е кърмачка Grinning Важното е да има време и възможност да помогне.
Виж целия пост
# 3
........Може и да не е кърмачка Grinning

 hahaha  hahaha Знам, ама се сетих, като го написах вече... Mr. Green
 Вече е уведомена, чакаме ответ.  Wink

П.П. Ха, ей я, нА!  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Здравей Бу,аз съм любител в тази област но мога да се опитам да помогна с каквото мога,ще пусна темата при мамите във Фотошопската,има мамчета които се занимават професионално но не знам до каква степен са ангажирани с работата,не обещавам нищо но ще е хубаво да се погледнат текстовете и снимките и евентуалната идея какъв да е точно крайният резултат и за какъв срок да се изпълни
Виж целия пост
# 5
Дайте повече инфо, ще се опитам да помогна
Виж целия пост
# 6
Имаме текст и хубави снимки (професионални). И идея има как да изглежда. Само - за съжаление - техническите умения са ни кът Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Бих могла и аз да помогна с нещо. Ама не знам за какво става дума. Какво ще представлява тази брошура, нещо като книжка ли? Дайте повече информация.
Виж целия пост
# 8
това е добре  Grinning значи трябва някак си да се разберем за да се видят материалите и проекта ... най -вече какво точно искате да се направи ...опиши или публикувай снимки ако имаш на проекта
Виж целия пост
# 9
На мейловете от профилите ви мога да ви пусна горе-долу за какво иде реч?
Виж целия пост
# 10
можеш бу 
Виж целия пост
# 11
Можеш и тук да пуснеш някакъв линк ли, снимки ли, текста ли! Може да има още желаещи да помогнат!
Виж целия пост
# 12
Можеш и тук да пуснеш някакъв линк ли, снимки ли, текста ли! Може да има още желаещи да помогнат!
Мне - аз предоставям за илюстрация покъртително оформление в Уърд-файл за пример Simple Smile
Сега чакам последните 2 снимки и така.
Виж целия пост
# 13
давай-ще помагаме
Виж целия пост
# 14
Бу може ли да качи материалите на общия сайт на Фотошопската тема- и набързо да обсъдим вариант?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия