Интересуват ли се мъжете ви от цената на козметиката?

  • 3 120
  • 92
Имате си чантичка със средства за разкрасяване. Или чекмедженце. Или шкаф ...

Интересуват ли се мъжете ви колко струват нещата там - кремчетата, гримовете? Реагират ли като чуят солена сума?  Mr. Green


Снощи надигнах глас по повод посегателство върху тоника ми за лице от Гарние, човекът се поинтересува колко струва и остана едва ли не учуден, че е повече от 2-3 лв.  Crazy То вярно, че шампоана ми не е от най-скъпите, оттам може да е с впечетлението, че не се охарчвам много за такива неща, но чак толкова нереална представа за цените ... хем знаете, че това не е сред най-скъпите варианти  Blush

Та как е при вас ...  Hug
Виж целия пост
# 1
Не само се интересува, ами я знае точно, защото той ми ги купува Mr. Green или поне по-голямата част от нея - все него пращам, понеже в повечето магазини за козметика в София му правят по 10-15% отстъпка Mr. Green що пък да не се възползвам Embarassed
Виж целия пост
# 2
моята половинка е педант във всяко отношение
и по тази причина намазвам и аз покрай него
по принцип не обича да хвърля пари на вятъра,
но винаги взема скъпи и качествени неща  Peace
така че е наясно колко ми струва козметичната страст,
още повече ако се "изръси" за нея наведнъж  Joy
Виж целия пост
# 3
Не, няма и представа колко струват козметиките ми, с изключение на парфюмите може би, защото и той ми купува за подарък Simple Smile

Като го питах веднъж дали да си купя нещо по-скъпо, но качествено, ми отговори да си купя най-доброто. Така че аз изпълнявам Money  Повече не се е интересувал.
Виж целия пост
# 4
Последно го пратих да ми купи една спирала на Мax Factor. Като се върна ми каза: "Абе, ти луда ли си? Т`ва нещо струва 15 лв." 
Изводът можете и сами да си го направите. Поради тази причина не се и интересува кое колко струва.
Виж целия пост
# 5
Нито знае нито е необходимо/с изключение на някои парфюми-за тях хич не е бос/
Повечето неща са ми от фонда "и аз съм човек"Обаче като се наложи да му купувам нещо за него-непременно изтъквам,каква марка е/познава ги Laughing Laughing/и колко струва! newsm62 newsm62 newsm62
Освен това не е и здравословно за самия него да знае-трябва да мисля и за бедното му сърчице-ще вземе да му стане лошо... smile3514 newsm48 newsm61
Виж целия пост
# 6
Да.
Като чуе че искам нещо ново,еле пък ако цената е висока и лошо му става Crazy
Почва да вика за какво са ми толкова неща,шкафовете ми се препълвали.А не може да разбере,че съм жена и е нормално... Sunglasses

Или ако искам нещо,първия въпрос е "Колко струва". Blush
Виж целия пост
# 7
Моят  мъж само предполага за цените и тактично не ме пита  Hug Нито за камарите дрехи , чанти и обувки които трупам. Козметиката за него пак  аз я купувам и си му казвам цената да не се стряска ако види етикет по някое от моите неща - да не се впечатлява толкова,да е подготвен на какви цени пазарувам. Знае ,че доста неща взимам с отстъпки и пазарувам изгодно доколкото е възможно та мисля ,че е доволен smile3502
Козметиката ми стои в специален шкаф и така не му се натрапват в очите новите неща.
Виж целия пост
# 8
Моят  мъж само предполага за цените и тактично не ме пита  Hug Нито за камарите дрехи , чанти и обувки които трупам. Козметиката за него пак  аз я купувам и си му казвам цената да не се стряска ако види етикет по някое от моите неща - да не се впечатлява толкова,да е подготвен на какви цени пазарувам. Знае ,че доста неща взимам с отстъпки и пазарувам изгодно доколкото е възможно та мисля ,че е доволен smile3502
Козметиката ми стои в специален шкаф и така не му се натрапват в очите новите неща.

Браво Искричка-точно така се постъпва -тактично-по-добре не питай за нещо за което знаеш че може да те излъжат-така постъпват умни мъже-като нашите/е-и жени- за някои работи/   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 9
Не се интересува от такива неща.Наясно е само с цените на парфюмите,понеже обикновено той ми ги купува.
Виж целия пост
# 10
Рядко се интересува, а и по принцип знае, че не си купувам евтина козметика. )
Е, понякога може и да не му става много приятно като чуе каква сума съм дала за нещо, но, това е положението. ))
Виж целия пост
# 11
И да и не. Зависи, но наистина понякога е по-добре да не знае истинската цена на козметиката, защото може да получи някой удар. Но и двамата държим на хубавата козметика, така че не мога да кажа, че имам кой знае какви проблеми.
Виж целия пост
# 12
По принцип не купувам козметика - всичко си правя сама. Ама гримовете - няма как. Не пита много, а и аз не му обяснявам.
Виж целия пост
# 13
Не пита, но е наясно. Напоследък започна да си купува парфюми (преди това аз му ги купувах), така че знае и тяхната цена.
Виж целия пост
# 14
Знае, че полвам скъпа козметика, но никога не се е интересуал кое колко струва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия