Някой ми е счупил или разглобил огледалото на паркинга !!!

  • 1 198
  • 20
Огледалото на колата са го отнесли на паркинга!!! Това чудо разглобява ли се или направо се чупи. Още си е на мястото но много се клати според мен май е само разглобено ама нищо не разбирам от това! #Crazy Направо не вярвам на къръщината си едно след друго все на мен се случва.... Какво да го правя
Виж целия пост
# 1
Купи си колело. Ходи пеша. Регистрирай се в авто-форум за жени-шофьорки. И най-вече си пий редовно хапчетата (или иди да ти изпишат, ако не си свършила това полезно дело)
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 2
 Laughing Все се надявам до хапчета да не се стига де ....
Виж целия пост
# 3
Не схванах - в крайна сметка взели ли са ти огледалото или напротив? Rolling Eyes
Как така хем са го отнесли, хем още си е на мястото?
Виж целия пост
# 4
Laughing Все се надявам до хапчета да не се стига де ....

Сърдечно ти го пожелавам  Hug
Ама като гледам как се впрягаш на авто-темите... Давай малко по-ведро  Peace
Виж целия пост
# 5
Не схванах - в крайна сметка взели ли са ти огледалото или напротив? Rolling Eyes
Как така хем са го отнесли, хем още си е на мястото?

Не са го взели виси си ама не мога да преценя само разглобило ли се е или е счупено да му се невиди
Виж целия пост
# 6
Laughing Все се надявам до хапчета да не се стига де ....

Сърдечно ти го пожелавам  Hug
Ама като гледам как се впрягаш на авто-темите... Давай малко по-ведро  Peace

Впрягам сеее Wink защото съм с последно предупреждение, че при следваща повреда независимо чия е грешката ще ми се вземат ключовете  Laughing
Виж целия пост
# 7
Е, кво толкова-случва се.Минал някой, може тясно да е било-ударил се е в огледалото ти.Едно време сваляха огледалата на Вектрите, сега може други да са на мода и така.И какво значи-ще ти вземат ключовете? Whistling
Виж целия пост
# 8
Е, кво толкова-случва се.Минал някой, може тясно да е било-ударил се е в огледалото ти.Едно време сваляха огледалата на Вектрите, сега може други да са на мода и така.И какво значи-ще ти вземат ключовете? Whistling

Ми на моя педантичен мъж към колите ако щете вярвайте за 7 години една издънка няма ама никаква ( дано и да няма Praynig) и сещай се друг да му кара колата два пъти да го ожулят  опела де един път аз я ожулих и сега огледалото.....
Виж целия пост
# 9
Пробвай да го наместиш. Така или иначе, ако е счупено трябва да го смениш. Нямаш ли застраховка?
Виж целия пост
# 10
ми нямам  Cry ама явно ако карам аз е се наложи да имам
Виж целия пост
# 11
Божееее, да ви имам проблема-за една ламарина, педантичност ...чудеса...ми-да сте направили каско, какво толкова.Вземи си твоя кола и няма кой да ти опява за опела си... Hug
Виж целия пост
# 12
Имаш два варианта: първия е да си го оправиш сама. Ако не е електреческо, е лесна работа. Зависи от модела, разбира се, но на много коли огледалото се закача с едни щифтове (или както там се казва) и е лесно за монтаж, въпросът е да не са се счупили. Другия вариант е да отидеш в най-близкия сервиз. Само да се оправи е много малко вероятно, въпреки че си пуснала тема в Клюкарника.
Виж целия пост
# 13
И да-когато караш кола си поемаш грижата по нея-счупили ти огледалото-има си сервиз-минаваш от там-за секунди става. Peace
Виж целия пост
# 14
И да-когато караш кола си поемаш грижата по нея-счупили ти огледалото-има си сервиз-минаваш от там-за секунди става. Peace

О това ясно за сервиза ама ако е счупено ще трябват поръчки за незнам колко ти време тука дето живея сега сме в провинцията. За това пуснах темата ако някой може да ми обясни по нагледно как изглежда изобщо направо да се обаждам на някой познат да донася от София. Разбрах имало щифтове ще ходя да видя дали са здрави и ако да в най близкия сервизА и сервизите са май 2 които стават изобщо за нещо
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия