Шишe NUK с дръжки AVENT

  • 592
  • 5
Днес купих шишета на  NUK но ми казаха че не се продават отделно дръжки.От първия път си бях запазила дръжки на AVENT и реших да ги пробвам.Оказа се че стават.Надявам се да съм била полезна на мами като мен които се чудят какво да правят.Защото се получава така че след 3-4 месеца трябва да купя ново шише само заради едни дръжки защото накрайниците се продават отделно.
Виж целия пост
# 1
А, да, често става така. Аз и различни биберони и шишета съм комбинирала, също става. Авент и чико например.
Виж целия пост
# 2
Мерси за инфото.А пък за тези,които искат само дръжки на Авент ще споделя,че струват 7 лв.Купих ги,а бебето не иска да си държи шишето с тях. Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Много е малък, затова. Криско чак след година и половина започна да ги ползва. Нищо, има време, ще започне и Ники.  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Мерси за инфото.А пък за тези,които искат само дръжки на Авент ще споделя,че струват 7 лв.Купих ги,а бебето не иска да си държи шишето с тях. Mr. Green
Не му помагай. Като пипна шишето и моята пуска ръцете. Иначе щом е жадна надига за дръжките (то и без дръжки да е - пак вдига сама шишето  Mr. Green). Прояви самоинициативата към 7ми месец  Peace
Виж целия пост
# 5
Аз купих едно шише на Авент на прИмоция - 18 лв. 250 мл. Включва шише, биберон 1-2-3, приставка за неразливаща чаша и дръжки.
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия