Упътване за Рейнбоу

  • 3 090
  • 7
Днес си получих прахосмукачката от Щатите и установих, че тези ми ти Хамериканци са забравили да ми сложат инструкция за експлоатация. Сега им писах да поправят грешката си, но имам такъв мерак на това чудо, че направо изперквам вече! Crazy Не знам как се работи с нея и за какво са всичките джаджи.
Ще съм много благодарна ако някоя от вас, която има и си пази инструкциите ако може да ми ги преснима и ми ги прати  smile3518 smile3518 smile3518
Ще си платя, колкото е необходимо, разбира се! Модела е е-series
  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 1
Я се помъчи да се ориентираш на първо време от тук. Сайтът е на руски, но е доста добре обяснено, а и картинки има достатъчно, за да се ориентираш и без да знаеш руски.  Peace
Виж целия пост
# 2
Така или иначе, ще имаш нужда от сервизни услуги на Рейнбоу, затова звънни в Софийската фирма за поддръжка и питай имат ли сервиз у вашия град и какви са му координатите. Щом във Варна има и в Бургас ще има, ще ти услужат. А, кой ти продаде прахосмучката, че не ти е обяснил как да я потребяваш?!?  ooooh!
Виж целия пост
# 3
Имат сервиз във Варна разбира се. Намира се на ул. Цар Асен, обаче кой е номера не знам. Една голяма синя сграда, като се тръгне по улицата от Съборни, в дясно.
Виж целия пост
# 4
Ъм, дамата с темата е от Бургас.  Wink
Виж целия пост
# 5
Ъъъ, явно много ми се е спяло снощи Crazy
Виж целия пост
# 6
момичета да ви кажа,че вчера ми чистиха къщата с тази с-ма! Hugнапрова вс. е невероятно!нямам думи!хем,чисто  къщи и ухае на чистота!направо нямам думи!! Hug
Виж целия пост
# 7
Днес си получих прахосмукачката от Щатите и установих, че тези ми ти Хамериканци са забравили да ми сложат инструкция за експлоатация. Сега им писах да поправят грешката си, но имам такъв мерак на това чудо, че направо изперквам вече! Crazy Не знам как се работи с нея и за какво са всичките джаджи.
Ще съм много благодарна ако някоя от вас, която има и си пази инструкциите ако може да ми ги преснима и ми ги прати  smile3518 smile3518 smile3518
Ще си платя, колкото е необходимо, разбира се! Модела е е-series
  bouquet  bouquet  bouquet

 Hug Hug Hug Може ли да ми кажеш колко ти излезе всичко- покупката и цената?
Всъщност наистина звънни в София, в сервиза за поддръжка и сигурно ще ти пратят инструкция
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия