10 г брак????КАКЪВ ПОДАРЪК

  • 1 055
  • 13
Мойто мъж е специялен незнам как да го изенадам.Дрехи,парфюми има.Злато не носи.Часовник скоро подарих.Не ми идва  нищо като идея а на вас Peace Peace  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 1
Златна или позлатена запалка ако е пушач.
Лускозна писалка http://www.dunhill.com/en/writing-instruments

Портфейл,аксесоари за вино ако пие..
Аз наскоро харесах нещо в един от каталозите на Метро.Беше уред за наливна бира,вътре се слага буренце от 5 литра,бирата се охлажада и разливаш на поразия  Laughing За следващия рожден ден на мъжа ми ще му взема такова.
Виж целия пост
# 2
Не пие не пущи Mr. Green Heart EyesАма идеята за бирето ми хареса.Чакам още моля  bouquet  bouquet Peace
Виж целия пост
# 3
DIVA_ORHIDEQ,

Не познавам съпругът ти, за да дам идея, но можеш спокойно да разгледаш тази страничка (сайт).
Тя е специално за подаръци.   Peace
Сигурна съм, че ще харесаш поне 5 неща, от които да избереш едно.
Удовлетворени са всякакви вкусове. Hug

А в тези сайтове е разказано на коя годишнина какво се подарява.
Прочети сама и се ориентирай.
http://www.spisaniebulka.com/tradicii.php  -  надолу има годишнини от сватбата какви и какъв подарък се подарява  Hug
http://www.svatbata.bg/articles/godishninite.html - това вече е по-подробно и ясно! Peace

Успех!  Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 4
gsm-винаги има по-нов модел или с повече екстри,а мъжете си падат по"играчки"за възрастни Peace
Виж целия пост
# 5
gsm-винаги има по-нов модел или с повече екстри,а мъжете си падат по"играчки"за възрастни Peace
Peace
Виж целия пост
# 6
gsm-винаги има по-нов модел или с повече екстри,а мъжете си падат по"играчки"за възрастни Peace
Peace
има си  а и му е нов Blush Heart Eyes
Виж целия пост
# 7
А защо не си купите (или направите) нещо за двамата? Не помагам много по темата, но годишнина от брака за мен е празник за двамата и подаръкът трябва да е общ за двамата. Някоя почивка някъде, някоя техника за из къщи, джуджавка за колата (умопомрачителни джанти)... Crazy
Виж целия пост
# 8
И на мен ми хрумна идеята за почивка някъде...
А, сега се сетих, че за рождения ден на една моя прителка нейния приятел и беше подарил звезда  Crazy . Да знаете, че вечер като се разхождате над вас грее малка звездичка на име Стефка  Joy Ама това съвсем сериозно, не го знам къде се беше обаждал и какво беше правил, но гледах едни удостоверения, едни документи...
Виж целия пост
# 9
На една моя позната за рожденния и ден получи подарък екскурзия
до Принсовите острови / не знам със Ц или С се пише  ooooh!)
беше много доволна , много красиво било и т.н.
така че нещо подобно може да се измисли
Агенциите предлагат много разнообразни неща, все нещо ще ти хареа
Виж целия пост
# 10
И аз исках м оре -екскурзия  тоест почивка но неще мойчкия  #Crazy #2gunfire #Cussing out
Виж целия пост
# 11
Мойто мъж е специялен незнам как да го изенадам.Дрехи,парфюми има.Злато не носи.Часовник скоро подарих.Не ми идва  нищо като идея а на вас Peace Peace  bouquet  bouquet

Купи му граматика и седнете заедно ... да я понаучите!
Предполага се, че като родители ще трябва да проверяване домашните на децата си за грешки и смятам, че граматиката ще ви е от полза и на двамата.
Пък и всичко си има ...
Виж целия пост
# 12
Миналата година и ние имахме такава годишнина, но за мен периодът точно тогава беше малко "за ушите" финансово, така чце нямах възможност за скъпи подаръци. Избрах красиви снимки от семейния албум- с детето, с нас двамата, с приятели, с домашни любимци, и въобще - с незабравими моменти... Дадох ги във фото-студио, и там ми направиха колаж от всички , оформиха го художествено, сложиха подходящия надпис и рамка-стана прекрасен подарък, а той беше много изненадан, защото така просто избягах от рутината на вечните подаръци в малки кутиики...
Виж целия пост
# 13
Миналата година и ние имахме такава годишнина, но за мен периодът точно тогава беше малко "за ушите" финансово, така чце нямах възможност за скъпи подаръци. Избрах красиви снимки от семейния албум- с детето, с нас двамата, с приятели, с домашни любимци, и въобще - с незабравими моменти... Дадох ги във фото-студио, и там ми направиха колаж от всички , оформиха го художествено, сложиха подходящия надпис и рамка-стана прекрасен подарък, а той беше много изненадан, защото така просто избягах от рутината на вечните подаръци в малки кутиики...
Нещо подобно бях харесала и  за нашата 10 годишнина,само че готово голямо пано  за снимки,а отгоре пишеш Ла Фамилия....Много хубавко,обаче тогава нямаше внос  #2gunfire. Та  купих една хубава картина / още не е закачена #Cussing out /.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия