С какво се заличават следи от нараняване по ламиниран паркет

  • 4 148
  • 8
Големи късметлии новодомци сме, тази нощ от силния вятър едната врата се трясна и стъклото и се счупи .. резултата е вратата свалена пак за остъкляване, ноооо ламината на 3 места с дупки от стъклата . Набито е навътре покритието .. Има ли вариант за заличаване на такива следи или 20 дни ще ме дразни и после ще му свикна
Виж целия пост
# 1
Ами май вариант няма гадното е че те са като дупчици и след време стават още по ужасни, или свикваш или просто подменяте наранените плоскости, а може и с някакво килимче да ги скриеш друго спасение поне аз не открих, ама понеже това ни се случи с ламината в офиса, се наложи да свикнем
Виж целия пост
# 2
Ако ламината е с клик система/т.е. без лепене/ отиди в  магазина от където си го купила и си купи няколко детайла за да ги подмениш. Няма друго удачно решение.Ако решиш обаче да го направиш след 1 година , не се знае дали ще има от същия ламиниран паркет, защото всички производители ежегодно си сменят колекциите.
Виж целия пост
# 3
аз имам такива белези по ламината. като се нанесохме, бях фен на дарц и си правихме турнири с мъжлето, докато забележим, че сме надупчили пода с падащите стрелички. голяма тъпотия. тогава запълних дупките с прозрачен силикон. така си остана.
Виж целия пост
# 4
ПРодава се силикон - специално за ламинати, за скриване на подобни дефекти. Има даже различни цветове. И ние имахме същия проблем /зимата отопляваме с камина и бяхме изтървали няколко цепеници върху ламината/.
Виж целия пост
# 5
Има специален кит( от типа на силикона , но не прозрачен) за попълване на такива дефекти или фуги. Продават различни разцветки, бор , дъб, череша .... Сигурно ще ти свърши работа.
Виж целия пост
# 6
Звездичка, а къде мога да намеря такъв кит във Варна
Виж целия пост
# 7
Магазина за ламинат който е в края на линията банка Експрес - лятно кино Тракия и нагоре / север/, от дясно. Ако се продължи по същата посока се излиза на кръстовище над Окръжна болница.
Виж целия пост
# 8
За магазина на BERG говориш нали?
Благодаря!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия