Кирливите ризи на сестрите...

  • 2 454
  • 34
Веднага почнаха да вадят кирливите ризи на сестрите...

http://www.tripolipost.com/articledetail.asp?c=1&i=905

Пратиха ми тази статия, която ме втрещи. На снимката са Кристияна Вълчева, Ашраф и други, и в текста по-долу доколкото разбрах пише, че са имали сексуална връзка. Не знам доколко е достоверна информацията, понеже източника е ТриполиПост, но все пак...

Ако някой може да преведе повече...
Виж целия пост
# 1
Аман.
Виж целия пост
# 2
егати  снимката.  Shocked
Виж целия пост
# 3
Абе те каквото искат може да са си правили там.
Това може да е въпрос между нея и съпруг евентуално.
Ама не е основание да бъдат измъчвани например.
Виж целия пост
# 4
The latest statistics provided by the representatives of the victims' families to The Tripoli Post show that a total of 439 children were infected with HIV, .....................and 20 mothers have also been infected as a result.

Как са се заразили 20 майки?!  #Crazy #Crazy

Виж целия пост
# 5
Имам една снимка, на която сме петнайсет човека на плажа, накачулени един върху друг. Мен може да ме познае само майка ми, по родилния белег на крака.

Страшни оргии си спрятахме, ех...



Под вола има теле, май.
Виж целия пост
# 6
Снимка от плаж, чудо голямо. Игнорирам символичния пръст набутан в устата на единия мъж и демонстративно поръсения пясък върху долнището на жената. Всеки има право да се полигави.
Виж целия пост
# 7
Ужас, какви простотии  Close
Виж целия пост
# 8
не ви ли е срам...какво общо има сексуалният живот на тези жени с делото???Обяснете ми,моля...
Виж целия пост
# 9
Веднага почнаха да вадят кирливите ризи на сестрите...

http://www.tripolipost.com/articledetail.asp?c=1&i=905

Пратиха ми тази статия, която ме втрещи. На снимката са Кристияна Вълчева, Ашраф и други, и в текста по-долу доколкото разбрах пише, че са имали сексуална връзка. Не знам доколко е достоверна информацията, понеже източника е ТриполиПост, но все пак...

Ако някой може да преведе повече...

Тази снимка в дир_а я има поне от няколко дена. изглежда е истинска, ама какво от това?  Rolling Eyes
купон, няма лоШо.  Peace
Виж целия пост
# 10
Когато човек отива в друга държава се съобразява с нейните закони. Ако не го устройват или счита, че не може да ги спазва не ходи там
Виж целия пост
# 11
Аз не съм запозната. Законите в Либия забраняват правенето на секс ли?
Виж целия пост
# 12
не ви ли е срам...какво общо има сексуалният живот на тези жени с делото???Обяснете ми,моля...
Ако не е със съпрузите им - има. Там е незаконен извънбрачният секс. Те имаха отделно дело за това или тези обвинения бяха прикачени и утежняващи основното, не помня. Но фигурираха.
А дали е истина - не знам.
Виж целия пост
# 13
Никой не говори за това че ги нападаме... Просто искам да разбера какво точно пише там..
Виж целия пост
# 14
Аз не съм запозната. Законите в Либия забраняват правенето на секс ли?

Извънбрачният секс и варенето на ракия са забранени!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия